reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Zakupoholiczki :P

a ja wróciłam właśnie z lumpka i kupiłam dla mojego synka, pajaca z kubusiem i tygryskiem, koszulkę, i bluzę wszystko h&m i wszystko za 2 zł szt.
A we wtorek udało mi się w lumpku kupić lampkę z ikei taką gwiazdkę za 4 zł, będzie fajna nad łóżeczko.
 
reklama
Moja zakupy dla szkrabka, buciki, dresiki i czapeczka, do czapeczki sznureczki musze dorobić
 

Załączniki

  • 4.jpg
    4.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 30
  • 5.jpg
    5.jpg
    51,3 KB · Wyświetleń: 32
  • 3.jpg
    3.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 35
te kapciochy przesłodkie!!!! moja Martyna dostała też od mojej koleżanki taaaakie piękniusie, zrobię zdjęcie i Wam pokażę, super prezent!
 
Mnie wczoraj po lumpeksach przeciągnęła koleżanka, która jest w 7 miesiącu ciąży i nie pozwoliła mi wyjść z pustymi rękoma;).

Kupiłam więc spodenki dresowe i nowiutkiego pajacyka. Wszystko dla chłopca, bo jakoś czuje,że będzie to synek, i bardzo się zdziwie, jak będzie dziewczynka. Chciaż bardzo się ucieszę bo wtedy dostanę cała wyprawkę od koleżanki;).

Znalazłyśmy też wczoraj niemalże nowy spiworek za całe 4 zł, ale niestety był różowy, więc wcisnęłam go koleżance pomimo,że ma już 2. Powiedziałam,że jak będzie dziewczynka to od niej odkupie;)
 
Powiedzcie dziewczyny, co myślicie o tym płaszczyku:


Uploaded with ImageShack.us

Może być na wiosnę??? Kupiłam go w lumpku za 14zł, wyprałam i jest bieluśki. Szukałam jakiegoś ciążowego w sklepach, ale nie ma nic fajnego, a ten się super układa na brzuszku
 
reklama
Do góry