reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Zakupoholiczki :P

no powiem Wam, że mnie ceny jeansów w h&m zabiły - 160 zł... I te z pasem okazały się jeszcze za duże. Na szczęście w C&A była wyprzedaż i kupiłam rozszrzane z boku- naprawdę fajne za 75 zł :)
 
reklama
kami ja odżałuję na te z h&m, ale jeszcze trochę..

No drogie te ciuchy, ale i tak powklejam co mi się podoba:-)..
! SALE ! MAMA LICIOUS FRIDA TUNIKA CIĄŻOWA M/38 (1446220666) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
! SALE ! MAMA LICIOUS IMONA BLUZKA CIĄŻOWA M/38 (1463808167) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
! SALE ! MAMA LICIOUS IMONA BLUZKA CIĄŻOWA L/40 (1463808047) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
! SALE ! MAMA LICIOUS GARA BLUZKA CIĄŻOWA M/38 (1446223226) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

te mi się podobają najbardziej z bluzeczek, moze jakieś dwie zakupie, ale wiecie co jakoś jeszcze się boję..wiem, wiem...nie woelno być przesądnym..ale jakoś jeszcze poczekam..
i zaraz patrzę na te stronki co powklejałyście.

Wiecie co, w ogóle ciuchy ciążowe są bardzo drogie, ale na szczeście spokojnie mozna kupowac nomalne tuniki, jakieś odcinane sukienki, nie na dziele ciąża..i jest dużo taniej..
 
Ostatnia edycja:
kami
Wiecie co, w ogóle ciuchy ciążowe są bardzo drogie, ale na szczeście spokojnie mozna kupowac nomalne tuniki, jakieś odcinane sukienki, nie na dziele ciąża..i jest dużo taniej..

i praktyczniej bo można też potem je wykorzystać!! nawet w H&Mie i w Reserved, w Orsayu, Promodzie, pełno, tylko poszukać dobrze!
 
No ja w zeszłej ciązy kupiłam chyba ze 4 tuniki w promodzie i mam je do dzisiaj. Fajne mają tuniczki i sukienki idealne również na ciążę.
 
Ja dziś znów odwiedziłam lumpka, kupiłam super tunikę z H&M wygląda jakby była nowa:-)

Aniawos rzeczywiście ceny powalają, ale super te bluzeczki
 
Hejka Dziewczyny!
Nie wiem gdzie mogę to napisać ale brałam przez długi okres duphaston (data ważności czerwiec 2015, kupowany w styczniu w aptece) jestem już przy końcu i ginekolog kazał odstawić już do porodu nie będę brała wykorzystałam tylko 3 tabletki. Opakowanie posiada 20szt po 10mg w opakowaniu zostało 17szt nie ruszone w idealnym stanie. Normalnie w aptece kosztuje 40zł ja sprzedam za 20zł + przesyłka (zwykła) 2zł lub 4zł (polecony) (chyba że chcesz za pobraniem to sie dogadamy) Jeżeli któraś z dziewczyn była by chętna bo lekarz jej zapisał (oczywiście nie życzę nikomu) to zachęcam. Napisz na PW, jeżeli masz też jakieś pytanie do mnie to pisz zawsze chętnie odpisze.
Pozdrawiam Zobacz załącznik 331493
 
Witam cieplutko w ten mroźny dzień.

Mam nadzieję, że nie będziecie złe że tam wpadam na Wasz wątek, ale jestem sierpniową Mamą 2010 i mam do sprzedania troszkę ciuszków po moim synku i siostrzenicy. Ciuszki używane bardzo krótko lub też wcale, ale nie posiadają jednak oryginalnych metek. Ale są w stanie idealnym lub bardzo dobrym.

kombinezon wiosenno - jesienny firmy Disney na 0-3 miesięcy, 62 cm, cena 40 zl z przesyłką


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

bluzeczka w paseczki firmy Cherokee - newborn, 56 cm, cena 15 zł z przesyłką


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

krótkie spodenki sztruksowe ciemna zieleń (zapinane na napki w kroczku) firmy Designers At Debenhams, newborn, 56 cm, cena 15 zł z przesyłką


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

krótkie spodenki beżowe firmy TU, newborn 50/56 cm, cena 15 zł z przesyłką


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

spodenki białe plus bluzeczka biała 0-3 miesięcy, welurkowe firmy Disney i Smily, cena 20 zł z przesyłką


Uploaded with ImageShack.us

czapeczka biała z uszkami (od środka żólte paseczki), firmy Ladybird, cena 12 zł z przesyłką


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Ceny do negocjacji, przy zakupie większej ilości ciuszków koszty przesyłki ulegną zmianie.

Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę na priv.

Odzież pochodzi z domu w którym się nie pali i nie ma zwierząt.
 
ja to wam powiem ze teraz są modne takie koszule rozszerzane pod biustem i ja znalazłam taką na rynku za 29zł!! miałam ochotę od razu wziąć ze trzy ale opanowałam się i wzięłam jedną.. ale powiem wam ze na takich rynkach czasami też można znaleźć fajne ciuchy a nowe i niedrogie:)
 
reklama
O takie koszule to idealna sprawa ale nie kupujcie w ilosciach hurtowych bo nie wiadomo jak długo będziecie karmic piersią.

Co do pajacyka który jest wystawiony to nie polecam bo ma wąskie nogawki zresztą jak wszystkie pajacyki Dysneja(sory za pisownie) wiem z doswiadczenia :no: ,niestety.Oglądałam też inne i we wszystkich było to samo (jeżeli chodzi o tą firme).
 
Do góry