reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Zakupoholiczki :P

reklama
sylwia ja kupiłam w zeszłej ciązy, ale w ogóle go nie używałam. Jakoś mi nie pasował, nawet nie umiem powiedzieć dlaczego..wydatek mały, także można sobie sprawić, moze akurat ci przypasuje.
 
my mamy coś od szwagierki dostać (=wracają Miśkowe rzeczy + dochodzi coś tam), ale czekam na wyprzedaże w Niemczech i czasem po 1 euro czy nawet 50 centów można super rzeczy trafić:tak: a że nie spieszy się, to spokojnie czekam ;-)

A w jakich sklepach konkretnie można spotkać takie wyprzedaże? u nas mała mieścina, i z odzieżowych sieciówek to jedynie takko i kik...
 
A w jakich sklepach konkretnie można spotkać takie wyprzedaże? u nas mała mieścina, i z odzieżowych sieciówek to jedynie takko i kik...

właśnie w kik'u najczęściej nam się trafiały, poza tym zeemann jeśli masz gdzieś w pobliżu. W takko kupowałam Miśkowi coś po 1,5-2 euro, ale to niedawno więc nie wiem, jak jest z niemowlęcymi ciuszkami. W c&a czasem też można ładnie trafić i w ernsting's family
 
tam musisz zaglądać, bo oni co rusz coś mają:tak: zwłaszcza przy wymianie towaru;-) w zeemann'ie mają czasem akcje 50% na rzeczy już przecenione, więc jak przecenią coś na 1,5 euro, to kupujesz za 0,75. Moja mama sporo nam dla Miśka właśnie w ten sposób kupiła:tak:
 
A w jakich sklepach konkretnie można spotkać takie wyprzedaże? u nas mała mieścina, i z odzieżowych sieciówek to jedynie takko i kik...

Możesz spróbować na ebay-u. Niekiedy super okazje się zdarzają, tylko oczywiście trzeba szukać i szukać. Moja mama już w niemczech szaleje ze znajomymi. Już mi mówiła bym nic nie kupowała. Już za 1e kupiła 2 kombinezony. Niby jak nowe. Nawet z przesyłką się opłaca.Teraz czekają na wyprzedaże: kiku, ernsting's family, c&a, h&m itp Trzeba się rozglądać niekiedy nawet w drogim sklepie niektóre rzeczy przeceniają na 2, 3, 1 euro. Ja jak byłam w zeszłym roku na na wyprzedażach się obłowiłam dla siebie samej więc podejrzewam że z rzeczami dziecięcymi jest to samo. Nie to co u nas.
 
co do ebay`a to jakoś nie mam przekonania... nie potrafię się po nim poruszać i w ogóle jakoś dziko mi tam... co innego allegro ;-) spędzałam do tej pory po 2-3 godziny na oglądaniu ubranek. Teraz jak już trochę kupiłam to staram się nie zaglądać, żeby nie kusiło
 
reklama
Do góry