reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Zakupoholiczki :P

kasiula koleżanka ma właśnie tą matę. Mały to się zachwycał kicią. Tylko że w niej jest jeden feler że właśnie ten kotek jest na małe baterie i one dosyć szybko siadają. Oni ten wylot plastrem zakleili żeby w razie czego na maluszka nie wypadły (lub taśmą). Kotek później wydaje dźwięki jakby chciał a nie mógł. Mały to potrafi z 50 razy pod rząd go załączyć (urodził się pod koniec stycznia) więc może to trochę irytować (chociaż bardziej śmieszą zmagania z samym sobą kotka). Motylki też niezłą frajdę sprawiają. Ja to później zawsze tą palmą małemu macham i żyrafą. Mata naprawdę super i mały potrafi trochę pod nią poleżeć więc sądzę że twój też będzie zachwycony.
 
reklama
dziuba ładne ciuszki..
kasiula mata fajna..
Mat jest bardzo dużo, wszystkie kolorowe i ogólnie dzieciaki chyba je lubią..ważne, zeby coś u góry dyndało:-) my mieliśm jedną zwykłą, nawet chyba jest gdzies na strychu..pożyczoną z tinny love, jakaś wyspa tropikalna..też była ok..teraz koleżanka chce nam pożyczyć jeszcze inną..takze ten zakup odpada..
 
ja z matą też się narazie wstrzymuje bo pewnie dostaniemy od kogoś.
muszę do kuzynki sie wybrać i z nią pogadać co nam da i ciuszki zabrać żeby wiedzieć co mam a czego brakuje. Ona rodziła drugiego synka we wrześniu więc ma trochę rzeczy na zbyciu.

Napewno brakuje mi sukieneczek :)
 
Pomyslcie że nasze dzieci juz w tym chłodniejszym okresie się urodza i chyba suienusie to bardzej na iosne będa przydatne a nie pora jesienno-zimową.No może dwie trzy takie cieplejsze moga byc bo na dworek to raczej kombinezonik i pod spód pajacyk przez te pierwsze miesiące.
 
ania
ja wiem wiem, ale musze miec jakąś śliczną wyjściową, no po prostu muszę, tlyko musi mi się podobać bardzo i nie być zbyt strojna. chociażby do mojej sesji którą chce małej zrobić jak sie urodzi.
Zbieram już różne ciekawe ciuszki w tym celu i czapeczki i chce jej zrobić ładną pamiątke na potem. A jak będe mieć ładne zdjęcia to będzie też z czego zrobić prezent na święta dla dziadków.
Ale poluje też na większe rozmiary tak na przyszłe lato żeby było.
 
dziuba słodkie ciuszki:) a ja dzisiaj kupiłam matę edukacyjna fp, żeby sie tylko mój synek cieszył z tych zabawek tak jak ja:-)Zobacz załącznik 359990 jeszcze mam w planie tylko leżaczek bujaczek i na razie starczy, zobaczymy co bedzie potrzebne później
Mata fajna, a ile za nia dalas? My sie tez ciagle zastanawiamy nad mata. Na pewno kupimy lezaczek-bujeczek fp i nie wiem czy nam to nie wystarczy. U nas z miejscem troche krucho a przeprowadzac sie bedziemy najwczesniej za rok wiec trzeba teraz kombinowac zeby sie tymi wszystkimi sprzetami nie zagracic. Taka mate to na lozkosie kladzie czy jak?
Ja tez musze koniecznie kupic jakies ubranko wyjsciowe dla malej. Chociazby zeby na swieta miala ale mysle ze dopiero po porodzie kupimy. W koncu do swiat bedzie jeszcza kawal czasu i nie wiadomo do konca jaki rozmiar kupowac.
 
bluetooth na podłogę:-)
ale spokojnie to nie jest obowiązkowe..moja Iga dostala taką matę jak miała już grubo ponad pół roku..dziecku wystraczy kocyk i mama machająca jakimś pluszakiem lub grzechotką. a pałąk z zabawkami ma właśnie w leżaczku..takze wystarczy. do tego łożeczko z karuzelką..takie maty to dodatkowe urozmaicenie..i wiadomo my rodzice lubimy, zeby nasze dzieci miały wszystko:-) ja jakbym maty nie dostała, to raczej bym nie kupowała..
 
To sie u mnie problem rozwiazal, bo ja na podlodze nie mam az tyle miejsca zeby spokojnie dziecko tam polozyc i sie o niego ciagle nie potykac :-D Tak jak piszesz aniawos mala bedzie miala karuzele do lozeczka do tego w bujaczku tez bedzie sporo zwierzakow i myslalam jeszcze o takim do nosidelka, zeby w samochodzie miala czym sie bawic bo my sporo samochodem jezdzimy :-D
 
reklama
Ja dziś weszłam z mamą do lumpeksu, żeby poszukać dla siebie jakieś sukienki na wesele do koleżanki, a tam cała skrzynia rzeczy dla dzieci. No więc zabrałyśmy się z mamą za szperanie i moja zdobycz to taki lżejszy kombinezonik na wyjście ze szpitala jak będzie chłodniej, czapa- pilotka;) na zimę i bluzeczka na wyjscia, do tego jeszcze rajstopki wpadły i śpiworek do spania.


Photo-0021_1.jpg Photo-0023.jpg

Jutro idziemy z rana, bo wszystko będzie za 1zł, a upatrzyłam sporo śiochów i fajnych bluzeczek tak na roczek.;)
 
Do góry