reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Wołomina

Brejko, u mnie czop/bardziej śluz z krwią zaczął odchodzić 4h przed porodem :) więc trzymam mocnooooooooooo kciuki żeby ruszyło szybko, bo długo to nie pociągniesz :D
 
reklama
Celka to ja sobie poczekam bo mi dalej taki odchodzi a skurczy brak :/ jedynie to ból brzucha ale jeszcze nie taki najgorszy. Wiecie co dziewne uczucie mam bo mała połozła mi się na pęcherz i chce mi się siku a nie mogę , sikam dopiero jak ona główką pokręci :) Ehh czekam dalej na te skurcze.
 
Brejka, to chyba zaczelas rodzic! Ta pierwsza faza moze baaaardzo dlugo trwac wlasciwie bezobjawowo-tylko np. z bolami brzucha przypominajacymi przedokresowe. Te bole przedokresowe tez rozwieraja szyjke, bo to są skurcze.
Tak się cieszę!
To kochana koniecznie przed pojechanie na ip sie zamelduj i napisz jak sytuacja wyglada. Kurcze, ale emocje:-)

Celka pytalas co u mnie?A wiec odstawilam leki i nic sie nie dzieje...wczoraj bylam u dr Stelmach i wyniki mam kiepskie w zwiazku z plytkami krwi-jakies mega wielkie przekroczenia. Tak duze, ze kazala mi powtorzyc, bo chyba jakis bląd. Ale ja sie w ogole nie przejmuje:)
Odkad wkroczylam w 37 tydzien ciazy wlaczyl mi sie etap wicia gniazda-sprzatam, jak poparzona:-D A 12 tygodni prawie murem w lozku lezalam-zycie jest piekne, jak czlowiek ruszac sie moze:)

Mi wczoraj tez wylecialo dosc sporo takiej galaretki, ale bez krwi, wiec chyba mam jeszcze czas, bo skurczybykow brak:)
 
Witam,
Brejka widzę, że się zadomowiłaś na sierpniówkach :)... ale może w końcu u Ciebie też już coś zaczęło się dziać.. jutro masz KTG?
Pasek Ty też już finiszujesz...
Celka żebyś wiedziała.. jestem w szoku poziomem opieki poporodowej...
Dziewczyny wypoczywajcie póki możecie, bo potem nie będzie tak łatwo z wypoczynkiem.. młody jak dzisiaj uwiesił się na cycku o 4.00 to skończył o 9.00. :):):):)
 
No więc rozwieję wasze wątpliwości a wiec zadzwoniłam do Zduna i kazał jechać na ip. BYłam a tam przyjmował doktor Lipa :/ zrobili ktg wyszedł jeden skurcz na 80 lekko go czulam , zbadał mnie i powiedział ze zadnego plamienia nie widać. Zapytal dlaczego jeszcze nie rodzę :/ i żebym zostałą w szpitalu na obserwacji ale się nie zgodziłąm bo obserwoawać to ja mogę i w domu.No i że nic tam się w środku nie dzieje. Więc wróciłam , następne ktg w czwartek.

Duralex zazdroszcże tego cycania :) No troszkę piszę na sierpniówkach ale ja za nimi nie nadążam, :)
 
Brejko, a Ty jesteś sama w domu czy z mężem?
A miałaś ten słynna masaż wywołujacy?
Kurcze, a już myslałam, że dziś się z "zawartością" brzuszka przywitasz :D

Duralex, Maluszek to cycusiowe dziecko :D wie co dobre :D

Pasku, ja co prawda w ciązy nie leżałam, ale wyobrażam sobie jakie to musi być męczące, takie bezczynne leżenie... Za to teraz możesz sobie poużywać :D
 
reklama
no mąż jest cały czas ze mną, może i zacznie się coś dziać bo niedawno miałam ostrego skurcza i odeszło mi tego czopu więcej niż pół kieliszka na raz. no i zaczeły się pojawiać skurczybyki i w sumie mam takie co 30 -10 min ale nie takie mocne pewnie dziś i tak wyląduję na porodówce coś czuję, wolalabym jutro bo jest mój lekarz no ale niech się dzieje co chce :) Poczekam aż będa takie regularne no i silniejsze. Mam nadzieję że lekarz się zmieni bo ten nie przypadł mi do gustu jakoś :)
 
Do góry