reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Wołomina

Brejko, ja jak sobie przypomne skurcze (a nie wiedziałam ze to skurcze- ból krzyża) to miałam bardzoooooooooooooooo często!! Wiem, że długo nie mogłam wysiedzieć/wystać itd. więc miałam je często jak trafiłam do szpitala.

Oby Cie bóle krzyża ominęly <kciuki> i szybko poszło :D
 
reklama
Mam skurcze regularne co 8 min, czekam do tych co 5 i jade na ip. mam nadzieje ze wytrzymam jakoś do zmiany lekarzy ale powiem Wam że boli juz masakrycznie ale jeszcze trzymam się dzielnie i nie płaczę :) A spać to mi się strasznie chce :/ pewnie już dziś tu nie zajrzę więc trzymajcie kciuki :)
 
Kircze co 8 min, hmmmmmmmmmmmmmmmmm minie niedługo 6h, albo już jest po, ale juz jest nasza Brejka barrrrrrrrrrrrrrdzo blisko :D i na Zduna na bank natrafiła :D

TRZYMAJ SIE KOCHANA DZIELNIE :-)
 
W nocy budzilam sie i zastanawialam czy juz Brejka z Lenką...pewnie juz tuli małą:):-)
Zostało nam czekać na newsy:-)

Oby tylko wszystko było dobrze!:-)
 
Pasku, a ja myślalam, że Ty juz tutaj do nas z wieściami o nowonarodzonej Lence przybywasz :-)
Pozostaje czekac na wieści :D
 
Nic jeszcze nie wiem, ale jak tylko Brejka da znac, to migusiem napisze:-)
Swoja drogą ciekawe jak tam ona się czuje...
 
Moze Lenuśka byla jednak za duża i rzeczywiście zrobili cc...hmmm
Kurcze, jak ja się tak denerwuje, to co dopiero rodzina, a mąż to już w ogole...
 
reklama
Do góry