reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Wołomina

reklama
27072010.jpg

A o to malutki , śliczny :)
 
Śliczności!!!:-)
Wspaniale, ze wszystko dobrze:-)

Duralex chętnie bym Cie wyściskala...naprawdę bardzo się cieszę!
Brejka teraz Twoja kolej, no a potem ja;-)
 
witam
DURALEX GRATULUJĘ -SYNUŚ PIĘKNY

MY JUŻ PO CHRZCINACH dziewczynki w miarę grzeczne w kościele i na imprezie też - ciotki wynosiły
goście dopisali impreska trwała dwa dni - dobrze że już się skończyła,
POZDRAWIAM
 
Celka jestem jestem:) cały dzień miałam gości:) Koleżanki przyjechały, troszkę się rozerwałam bo opowiadały o swoich przeżyciach z chłopakami imprezach itp. i poczułam się tak jak kiedyś gdy jeszcze nie miałam męża i dziecka w drodze. Nie żebym żałowała bo mam najcudowniejszego męża na świecie i to one mi zazdroszczą ale zawsze to fajnie przestać w kółko myśleć o tym kiedy poród się zacznie :) Poza tym ja już się w swoim życiu wyszalałam i jak pomyślę że moja córka też będzie tak szalała to już się zaczynam bać :D No ale cóż mam nadzieje że pójdzie w tatusia bo to on jest spokojny i mnie sprowadził na ziemię :D
 
Brejko, ja tak samo mówie, żeby synek w moje ślady nie poszedł hihihi ale chociaż miałam zabawne dzieciństwo :D

A oderwanie się od codzinności wskazane :) po ciąży również, kiedy dni są takie same i już się ich nie rozpoznaje wyjście gdziekolwiek daje chwilę relaksu :)
 
Aha ostatnio jak jeżdzę koło Ciebie Al. Niepodległości to mi sie przypominasz :tak: i sobie myśle, ciekawe który to ręcznik na balkonie to Brejki :-D
 
reklama
Celka ja mieszkam na parterze więc pewnie mojego tarasu i ogródka nie widać z drogi przez te krzaczory :D

A ja dalej w 2in1 :/ Aż sie płakać chce i żyć się odechciewa :(
 
Do góry