reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Wołomina

ja się czuję koszmarnie, zgaga męczy już cały czas nie tylko w nocy ale i w dzień :/ Odebrałam wyniki i chyba mam jakieś zakażenie układu moczowego bo jak robiłam 2 tyg temu badania to lekarz powiedział ze coś się tam dzieje lub źle zebrałam mocz ( nie z silnego strumienia ) no ale wczoraj odebrałam kolejne no i wyszły jeszcze gorsze. Tylko że mnie nic nie piecze przy siusianiu anie nie bolą nerki tylko latam siku już nie co 2 godziny ale co niecałą godzinkę i tylko psipnę albo wydaje mi się że chce mi się siku :/ Chyba zaczął mi czop odchodzić bo mam taki dziwny ciągnący się śluz no ale nie jest z krwią więc sama nie wiem. Dzisiaj mija własnie termin porodu z usg i raczej nie urodzę dziś :/ Moja mam wyjeżdża niedługo i boi się że jeszcze nie zdąży zobaczyć małej.

Co do rad to ja własnie dziś dostałam od mojej głupiutkeij siostry żebym sobie laktatorem piersi pobudziła to szybciej urodzę, ona tak zrobiła i urodziła tydzień przed terminem. Ale głupia nie pomyślała że może bez odciągania też by urodziłą w 39 tyg :D Zobaczę co jutro powie lekarz i może jednak zacznę coś robic, nie wiem sama.
Dziś mi mama powiedziała że odbiera dziennie około 5 tel od rodzinki czy już urodziłam, do mnie boją się dzwonić jak ostatnio zrobiłam awanturę :D
 
reklama
Celka przy takim menu cenowo nie jest zle:)

Brejka stymulacja piersi rzeczywiscie moze przyspieszyc porod, ale moze niekoniecznie laktatorem...po prostu masuj sobie sutki, co je rownoczesnie zahartuje i przy karmieniu moga np. lepiej znoscic tortury malej;-)
Dobrze, ze jutro masz wizyte, to sie wszystkiego dowiesz:)
A taki gesty ciągnący sluz to ja mam od polowy 31t.c.
 
Pasek masuję masuję bo one i tak strasznie bolą.

Ja po wizycie, no i wszystko pozamykane na poród się nie zanosi:wściekła/y:. Jedynie co to miałam racje że to ten czop zaczął odchodzić ale bez krwi więc pewnie jeszcze pochodzę. Na pocieszenie powiedział że do 8 sierpnia powinnam urodzić i nie wiem czy mam się z tego śmiać czy płakać bo mała waży już .... 3900 :szok:. Nie pytałam się o cc bo stwierdziliśmy z M że urodzić trzeba, skórcze bolą czy dzidzia mała czy duża a później to już nie będę zwracała uwagi na jej wagę tylko będę błagała żeby ją jak najszybciej wyjeli. Jak będą wskazania do cc to zrobią a jak nie to nie :) No i mam się w piątek zgłosić do szpitala na ktg. I tyle 10 min wizyty i 120 zl w plecy, mała jeszcze się nie narodziła a już rodziców naciąga na koszta :-D
 
Brejeczko, to u mnie było odwrotnie, no ale ja to w ciąży się nie oszczędzałam :-D w zimę śnieg odgarniałam :tak:
Ale nie o to mi chodzi... Miałam urodzić jeszcze w kwietniu i co? przenosiłam ;) Wg moich obliczeń o 1 dzień, wg ginki o 4 dni.

Masz jeszcze 6 dni :)
 
Brejka! Kawal kobity z Twojej malej...ale super, ze sie przestalas tym przejmowac:) Bedzie potem latwiej ja pielegnowac!:-)Tak przynajmniej ja sie pocieszam, bo moja mała wagowo bardzo zblizona do Twojej z tego co pisalas o Lenki usg.
Ten czop nie powinien odchodzic, jak masz wszystko pozamykane...a powiedzialas Zdunowi jak to wygladalo i powiedzial, ze to moze byc czop?Bo teoretycznie, jak szyjka sie zaczyna rozwierac to czop moze wyleciec, ale jak jest zamknieta na 4 spusty, to nie.

Ja wczoraj myslalam, ze sie uduszę przez tę duchotę:wściekła/y: Miałam dużo skurczybykow i zastanawiałam sie, czy, aby sie nie zaczyna...hehe...potem przypomniałam sobie o Twoich przejściach, no i cały czas jesteś w dwupaku, wiec pewnie nie da sie tego pomylić z czymkolwiek innym.

A wiec oby mala zdecydowala sie opuscic Twoj brzuszek przed 8 sierpnia!!!!:-)A jak urodzi sie 7 sierpnia, to bedziemy mialy urodziny tego samego dnia:-)

A ja jutro kończę pełne 36 tygodni!!!! Jeszcze tydzień i już dzidzia nie będzie wcześniakiem!:-):-):-)
 
Pasek oj Twoja to pewnie będzie mniejsza mi się wydaje tak około 3,5 :) Wiesz co ja mu nic nie mówiłam o tym czopie że mi coś tam leci i w ogóle, sam powiedział że już odchodzi i że są w nim nawet niteczki krwi, niewielkie ale są no a ja w nim wcale nie zauważyłam tych niteczek, widocznie troszkę odeszło podczas badania. Teraz będziesz miała więcej tych skurczy ale to jeszcze nie to :) A później się zrobi cisza przed burzą tak jak u mnie :D

Podobno dzieci rodzą się podczas burzy, no zobaczymy zobaczymy bo do nas burze się zbliżają :)
 
Aha....to on przy badaniu stwierdzil, ze czop odchodzi...no to tylko sie cieszyc!!!!
Mowie Ci Brejka lada dzien mala bedzie z Wami!!!!:) Jak cudownie!!!!

No i ten weekend ma byc bardzo burzowy;-)
A propos tych skurczy, to w sumie dziwie sie, ze przy tych lekach rozkurczowych one sa:szok:I to nie malo...no, ale teraz to juz świat i ludzie!
 
Brejka dziwne, że skoro córka waży już w przybliżeniu 3900 do Zdun nic Ci nie mówił o cesarce... a zapisał Cię na kolejną wizytę? Jeszcze 2,5 h i ja mam wizytę, zobaczymy, co mi powie.. Mam wrażenie, że u mnie też wszystko pozamykane, z tą tylko różnicą, że ja nie mam skurczy...
 
Duralex no nic sam nie powiedział o cc ale wiem że niedawno rodziła dziewczyna w wołominie syna ważył 4200 i urodziła sn ale to jej drugie dziecko. Już teraz to jak nie urodzę to mam się w piątek do niego zgłosic na ktg do szpitala. Nie wiem sama, jak się zacznie coś dziać to pojadę do szpitala i się zapytam wtedy lekarza na dyżurze o te cc. Powiem szczerze że strasznie się boję ...
 
reklama
Wybyczyłam się w basenie :happy2: małżonek teraz idzie się wymoczyć :wściekła/y:niech sobie sam siedzi...
Nie ma to jak ochłoda w takim dzień jak dziś, choć lepszy jak wczoraj ;-)

W marketach ludzi od cholery, wszędzie tłoczno...

Porelaksuje się :-)
 
Do góry