reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

As super, nie mogę się napatrzeć na niunię, śliczna jest i do twarzy jej z tym jedzeniem:laugh2:.
Iza czy to Ty licytujesz zabawy fundamentalne ode mnie?
 
reklama
AS, jestem pełna podziwu, Twoja Mała już jest całkiem spora :) Fajną ma buzię i pięknie je

u mnie blw się świetnie sprawdzało i polecam wszystkim tą metodę, w sumie nie trzeba jej chwalić :)

U nas mamy bunt dwu latka ;) śmieję się z tego określenia bo mój Fifi po prostu jest bardziej świadomy i sporo już mówi. Z Olafkiem śmiesznie rozmawiają, muszę ich kiedyś nagrać...
Olafek za to był w kiepskim humorze dziś po wyjściu z przedszkola, bardzo marudził. W końcu wieczorem z płaczem mi powiedział, że Krystian go uderzył. Co radzicie swoim dzieciom w takich sytuacjach? Ciekawa jestem...
 
dziubasek trzy latkowi, to żeby powiedział pani. Według mnie takie dzieci to jeszcze średnio są dojrzałe, żeby same sobie radzić.
 
Okres buntu dwulatka jest do przeżycia ,okres buntu 4 latka też , ale ciężko przeżyć okres buntu 16 latki :szok::szok::-D:-D:-D:-D
Czasami wymiękam :eek::eek::eek:
wczoraj wychodzi młoda na imprezę .
Pytam kiedy będziesz?
Odpowiedż :
Jak przyjdę to będę ,pewnie przed północą zwłoki wrócą do domu .:-D:-D:-D
Jak zasnę -nie budzić .Zwłoki muszą zmartwychwstać :szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D
No to żeśmy sobie konstruktywnie pogadały .:-D:-D:-D:-D
A to na pocieszenie małej zrobiłam
 
As76 przynajmniej wiesz, że dowcipu córce nie brakuje :cool2:. Ja mam z 16 latkami do czynienia dwa dni w tygodniu w ilościach hurtowych ;-).
 
reklama
Do góry