reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
Witam Mamy z Warszawy i okolic :)
Ja dopiero będę mamą. Mieszkam na Żeraniu. Są jakieś przyszłe mamy z mojej okolicy?

pozdrawiam :)
 
cześć dziewczyny
jestem z Marek , będę mamą za jakieś 4 miesiące. Może, któraś jest z okolic i chce się spotkać? Pózniejsze spacery z dziećmi byłyby super.
 
witajcie dziewczyny .
Roxy ja też jestem z Marek .
Jeśli 76 to twój rocznik to i rok mamy wspólny nie tylko miejscowość .:-D:-D:-D
 
Witajcie Dziewczyny :)

A czy są tu może mamusie z Żoliborza chętne do wspólnych spacerków? Pisałam już w wątku mamuś z Żoliborza (Plac Wilsona), ale niestety chyba nie ma mamuś z mojej okolicy, dlatego pytam jeszcze tutaj bo chcę się upewnić :) Na ulicy mnóstwo mamuś widzę, ale chodzą często w grupkach, a do pojedynczo spacerujących mam jakoś czuję się niepewnie żeby podejść ;) Dlatego szukam pierwszego kontaktu na forum :)

Pozdrawiam :)
 
reklama
Cześć :) jestem mama z Wesolej. Mam 7 letnia corcie i teraz termin na przełom maja/ czerwca. Będę rodzic na Karowej, może któraś z Was tez wybiera ten szpital? A może jakieś opinie tych o juz tam rodziły? Pozdrawiam niedzielnie :)
 
Do góry