reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
Lolkak, gratulacje:) Pochwal się szczegółami odnośnie swojej Kruszynki:) My robiliśmy na Soczi w przychodni USG. Nawet długo nie czekaliśmy na termin. A co do kompetencji lekarza, to trudno mi ocenić.
Patewka, dzięki, kciuki się przydadzą;-)
Iza, po pierwszym tygodniu byłam po prostu o dziecię zazdrosna, bo jak wracałam to nawet tego faktu nie zauważał:zawstydzona/y::zawstydzona/y: W tym tygodniu reakcje są bardziej entuzjastyczne:) Dzisiaj dostałam nawet pełnoprawnego buziaka, zamiast oblizania:tak::tak::tak: Jeremi też się "puszcza", ale kroków jeszcze nie podejmuje..
 
Jagoda może Ty wykuruj się wreszcie porządnie! Zdrówka!

lokak gratuluję! Ja usg bioderek nie robiłam, nie było potrzeby więc nie doradzę.

MAlina a kto w końcu z Jeremim spędza dzień? Jak sobie radzisz ze wszystkim?
A Olaf się jeszcze nie puszcza :)))) grzeczny chłopczyk :)
 
dziubasek tyle, że ja jak Ignaś, dwa dni mi nic nie dolega a za chwilę coś mnie łapie. Obydwoje tak od początku września w kratkę się przeziębiamy. Próbowałam się porządnie wykurować, nawet u lekarza byłam i nic to nie dało.
Ale dziś do Wawy się nie wybieram, czuję się lepiej niż wczoraj, ale w gardle trochę drapie i sporo pracy mam w domku.
 
Witam wszystkich! Czy są tu może mamy z Legionowa, Jabłonnej lub Tarchomina? Chętnie wybiorę się na jakiś spacer, kawę... ect?! Jestem mamą 7 miesięcznej Julci, która chętnie pozna nowe koleżanki i kolegów!!
 
lolkak gratulacje córeczki ! ja robiłam córce usg i w ogóle była pod opieka ortopedyczną w tej placówce :
LEKARSKA SPÓŁDZIELNIA PROFESORSKO - ORDYNATORSKA
WALICÓW 20
Telefon: 22 624 65 05
Strona główna: walicow.medserwis.pl
u dr Kuszewskiego wizyta ok 100 + usg
 
Dzięki wielkie za odpowiedzi :-) My musimy iść na USG ze względu na położenie pośladkowe w ciąży.

SDC10824.jpg
 
Cześć dziewczyny strasznie dawno mnie tu nie było. Ostatnio niestety nie mam czasu na nic bo wróciłam na studia. Wiki ma opiekunkę którą zdarzył juz polubic. Ja na razie jestem zadowolona z wyboru no ale pewnie wszystko okaże sie po dłuższym czasie. Gratuluje wszystkim dzieciakom które juz sie "puszczaja" :) Wiki zaczął chodzic jakis czas temu a teraz juz sam biega . Mam nadzieje ze uda mi sie z wami kiedys gdzies wybrac.
 
reklama
Do góry