reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

PEPERKA a kiedy Ty masz ten lot .. mam nadzieje, ze nie w weekend, bo z Lodzi bys musiala wtedy leciec :-)

MALINA jak dobrze pamietam Ty jakis czas temu pytalas o plyn do dezynfekcji wanny itp??? A ja caly czas zapomninam odpisac... Ja uzywam od kiedy urodzila sie Lena plynu firmy MILTON. ja jej nim czyscilam tez ta wanienke dla niemowlakow. On jest specjalnie do dezynfekcji powierchni, z ktorych korzystaja dzieci. Cala seria byla na pewno rok temuw Smyku tym przy Brackiej w Centrum.
 
Ostatnia edycja:
reklama
stopi: w piatek 24.09. powrot mam w sobote ale to juz polowa pazdziernika bedzie

u nas jakis katar sie przyplatal i krostki na twarzy, ale cholera nie wiem od czego :/ mam nadzieje ze do srody w miare przejdzie, bo maruda jest maluch poki co

Jagoda: bylam w sobote w sklepie i jakos tak mi sie termos w oczy rzucil, wiec kupilam, ale dzieki za pomoc :)
 
ja też nastawim się na spotkanie :)
Dziś mamy pierwsze zajęcia na basenie...trochę się stresuję bo nie biorę fotelika bo nie dam rady udźwignąć wszystkiego., No zobaczymy, najwyżej wrócę do samochodu w stroju kąpielowym :)
Iza będę potrzebowała Twojej pomocy, nie radzę sobie z zamotaniem Olafa na plecach :( a brzuszek mam juz coraz wieszy...
 
ja bylam na basenie bez fotelika 2 razy, w tym raz sama sie malym musialam zajac i powiem ci ze w lato to jeszcze ok, bo na przewijaku malego kladlam sciagalam stroj szybko sie wycieralam i narzucalam sukienke, a potem raz dwa malego ubieralam. ale teraz jak chlodniej jest to sobie tego nie wyobrazam juz :) chociaz olaf to juz siedzi itp wiec moze bedzie latwiej ;) kurcze juz prawie polowa ciazy za toba, jak ten czas leci!

kupilam chuste kolowa, zobaczymy jak sobie z nia poradze jak przyjdzie ;)
 
Ja w srode bede, ale nie obiecuje ,ze wejde zmala do kina.. zwlaszcza jak tam sa schody miedzy fotelami to mnie mala zameczy,zeby po nich chodzic.... tak, wiec fajnie by bylo spotkac sie wczesniej przed kinem - tak jak pisalyscie :-)


PEPERKA jaka kolowa kupilas??? mi ktos sprzatnal wczoraj na allegro fajna... mzoe to Ty?? :-)

DZIUBASEK
dasz rade, ja w sumie wPolsce bylam na basenie jak bylo ciepol, ale pozniej w Niemczech jak bylo chlodniej tez dalam rade i bede z mala dalej chodzic.
 
reklama
w srode raczej mnie nie bedzie..

dziubasek - chetnie pomogę :-) tylko najpierw trzebaby sie spotkac, no chyba nie chodzi Ci o pomoc na odległość ;-)

Patewka - jakiego rozmiaru była ta kieszonka, którą od Ciebie kupiłam? ;-)

Jagoda - jutro wspólny targ? ja bym sie ok 9 chetnie wybrala. ma mniej padac :/

peperka - pochwal sie chustą!!

salma - witaj :-D
 
Do góry