reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Skoro więcej było wypowiedzi o kinie w Złotych i na Ursynowie, to może trzymajmy sie już tych dwóch kin co? Sawi też jezdzisz samochodem wiec dojedziesz :)
Mnie pasuje środa bo w poniedziałek mam basen z Olafem i sie nie wyrobimy już.
Tylko fajnie by było jakbyśmy albo przed seansem albo po spotkały się na kawce i pogadały bo w kinie to raczej nie pogadamy :) Dzieciaczki będą brykały pod ekranem a my oglądały film.
Ja na thriller też tak nie bardzo bym była chętna.
 
reklama
thriller z dzieckiem to jakas pomylka ;)

mi tez pasuje sroda i najlepiej zlote tarasy - ten film nawet calkiem przyjemny sie wydaje.

Jagoda: termos taki zwykly bo musze miec wrzatek ze soba na lotnisku i w samolocie. 0,5l w sumie by mi wystarczy bo ja tylko dolewam po 30-50 ml goracej do zimnej wody i nie zajmowalby duzo miejsca. jak by to nie byl problem to chetnie pozycze :)
 
Ostatnia edycja:
Skoro więcej było wypowiedzi o kinie w Złotych i na Ursynowie, to może trzymajmy sie już tych dwóch kin co? Sawi też jezdzisz samochodem wiec dojedziesz :)
Mnie pasuje środa bo w poniedziałek mam basen z Olafem i sie nie wyrobimy już.
Tylko fajnie by było jakbyśmy albo przed seansem albo po spotkały się na kawce i pogadały bo w kinie to raczej nie pogadamy :) Dzieciaczki będą brykały pod ekranem a my oglądały film.
Ja na thriller też tak nie bardzo bym była chętna.
mi pasują złote tarasy bo ursynowa nie znam i nawet nie wiem gdzie to kino.

sawi ja jutro mogę między 9 a 14.30 (tak, żebym na 15 doszła po Krystiana do przedszkola) umówić się na spacer w parku Potulickich w Pruszkowie.

Ja niestety samochodem nie jeżdżę tylko mogę liczyć na komunikację miejską i na własne nogi.
teraz mi się przypomniało że ja jutro do urzędu pracy musze iść!!!!!!! i nie wiem jak z czasem będę stała,a zła jestem na jutrzejszy urząd bo już mają mi szukac pracy,a ja i tak nie pójdę bo nei oddam EMilki do żłobka ani nie zatrudnie nikogo.oszalały w tym urzędzie....
 
teraz mi się przypomniało że ja jutro do urzędu pracy musze iść!!!!!!! i nie wiem jak z czasem będę stała,a zła jestem na jutrzejszy urząd bo już mają mi szukac pracy,a ja i tak nie pójdę bo nei oddam EMilki do żłobka ani nie zatrudnie nikogo.oszalały w tym urzędzie....

Mnie teraz pod koniec ciąży chcą wysłać z Up do pracy, a dokładniej na staż:baffled: Już widzę miliony chętnych pracodawców do zatrudnienia mnie na jakieś 2,3 tyg :-D No chyba, że do reklamy ubrań ciążowych ;-)

W moim urzędzie wymyślały stosy różnych zaświadczeń, zwolnień do przynoszenia itp wychodziło na to, że prawie co 2 tyg musiałam się tam stawiać. :dry:
 
Ostatnia edycja:
sawi a te urzędy pracy tak ostro działają w rejonie? Wiesz ja nigdy w żadnym nie byłam, nawet nie wiem jak taki urząd wygląda ale zawsze myślałam, że takie szukanie pracy przez urząd to lipa.
Próbuję dodać spotkanie na środę na 11.30 (co byśmy kawę wypiły) w Złotych tarasach. Mam nadzieję, że w końcu przestanie mnie wywalać, bo coś się komputerowi miejsce nie podoba - hihhihi, ja w Złotych tarasach byłam w zeszłym tygodniu w czwartek, miejsce jak miejsce, nie wiem co się może komputrowi nie podobać ;-)/
 
znalazlam dobre okreslenie na bycie matka: "pelnoetatowy opiekun innego czlonka gospodarstwa domowego" ;)

Asia: zamierzam sie klocic ;) wezme ze soba wode, jak bedzie duza awantura to pozwole im wylac a naleje sobie w jakims barze na lotnisku (tylko bede musiala im dac swoja kupiona wode do podgrzania bo cholera wie jaka oni mi dadza). poza tym wode w butlach przygotowana na mleko i tak bede miala, bo niby jak inaczej? w regulaminie jest informacja ze odzywki dla niemowlat mozna miec, tak samo picie dla dziecka (do 12 m-cy), a chyba nie wyobrazaja sobie ze wezme gotowe mleko modyfikowane na tyle godzin? w razie czego bede sama probowac czy cos w tym stylu. kolezanka jak leciala z usa do nas to miala 2 duze termosy i poczatkowo tez nie chcieli jej puscic ale awanture zrobila ze co oni sobie mysla, dziecko glodne a ona ma biegac i wody szukac na lotnisku, i puscili. poza tym termos przyda mi sie juz tam na miejscu jak bedziemy gdzies wychodzic na dluzej. w lato to dawalam mu takie letnie mleko, ale teraz juz zimniej to ciepla woda sie przyda.
odkad urodzilam oliwiera to sie zrobilam bardziej wojownicza i bede o swoje walczyc ;)
 
sawi a te urzędy pracy tak ostro działają w rejonie? Wiesz ja nigdy w żadnym nie byłam, nawet nie wiem jak taki urząd wygląda ale zawsze myślałam, że takie szukanie pracy przez urząd to lipa.

to powinno się nazywać urząd bezrobocia a nie UP ;-) Nie znam osoby, która znalazłaby pracę przez UP. Raczej przez ogłoszenia w gazecie
 
peperka jasne, że mogę Ci pożyczyć, my i tak go za często nie używamy, kiedyś robiłam sobie herbatkę na uczelnię w nim, będziesz w przyszłym tygodniu w Złotych tarasach.
 
reklama
tak, bede w zlotych, wiec sie spotkamy :) zastanawiam sie tylko jak tam po remonice emilii plater bedzie z podjazdami na schodach dla wozkow (w przejsciu podziemnym), bo wzesniej chyba nie bylo. ja jade dopiero za 3 tygodnie, a z powrotem bede w drugiej polowie pazdziernika wiec wtedy jakos oddam :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry