reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Stopi, serdecznie dzięki:-) Dotąd sodą i mydłem szorowałam:baffled:
Witaj Salma:-D
Ja niestety odpadam jeżeli o kino chodzi. Jeremi odkąd odkrył, że ma nogi (jako środek lokomocji, a nie przekąskę) to w ciągłym ruchu jest, więc to się z celem mija, tylko się zmęczyć można:-( Spacer w ZOO zaczyna być moim marzeniem;-) Bo od października prawdopodobnie już nie będę WOOOOOLNA...
Dziubasek, ależ ten czas leci! Czujesz już ruchy braciszka Olafa?? Jak się czujesz??
Ja Miśka na ręku na basen biorę, ale ostatnio mąż pływał, więc ja tylko przebierałam. jakoś więc poszło, ale jakbym się miała przebrać, to albo fotelik, albo maluch na podłodze by zlądował.. TZn siedział.. Na poprzednim kursie mądra mamusia (z którą miałam scysję notabene, posadziła córkę na przewijaku i mała spadła.. Brrrr
Iza, tak patrzę na zdjątko Gai w chuście i próbuję sobie wyobrazić mojego Tatę z Jeremim w chuście hihihiihihi;-);-);-) Nie mogę jednak takiego scenariusza wykluczyć:)
 
reklama
patewka - czyli to pewnie 3 było.. Możesz przyjść i bez zapisu ;-) Jagoda kiedyś wyjaśniała o co chodzi z tymi AM, ale przeciez musu nie ma ;-)

malina - ja też się wpatruję w to zdjęcie z niedowierzaniem - zdjęcie było robione w kwietniu gdy Gaja była szatynką, a Gaja teraz jest blondynką ;-)

Może się skuszę na tę środę -ale nie na kino, sama kawka..
 
poki nie spie to ja tak jak pisalam, jestem za spotkaniem, ale bez kina, bo nie wyobrazam sobie ganiac za lena... wiec moze spotkajmy sie bez kina... albo te co beda chcialy pojsc to pozniej pojda do kina...

a tak p.s. czy ktoras z Was byla w tej kawiarni stworzonej dla mam z dziecmi gdzies na Ursynowie, Kabatach??? lub w Kalimbie na Zoliborzu?? Ja zaliczylam tylko Kalimbe, ale z checia bym do tej akwiarni na ursynow pojechala, bo i dzieci mozna poscic, kawki sie napic i pogadac:tak::tak::tak:
 
Iza, dzięki za filmik, ale oczywiście liczę na spotkaniu w realu. Zawsze zapraszam z Gaja do siebie na kawkę, jeśli nie dsyponujesz czasem, mogę podjechać do Pruszkowa i spotkać się gdzieś na kawce :)
Malina, gratuluję :) Jak to wszystko zorganizujesz? Trochę zazdroszczę Ci powrotu do pracy zawodowej ;) No ale skoro wracasz to koniecznie musisz do nas przyjechać i pojdziemy do tego ZOO. Jak będziesz miała ochotę to daj znać, najlepiej telefonicznie :) Z chęcią zobaczę Jeremiego jak chodzi :)
My nie mamy póki co problemu z chodzeniem, Olaf na czworaka gania po domu :)

Na basenie było rewelacyjnie! Olaf śmial się cały czas! Towarzystwo innych dzieci bardzo mu odpowiadało :) Na koniec chlapał i nogami i rękami. Bardzo dużo radości ten basen mu sprawil :)
Jeśli ktos jeszcze nie próbował to polecam!!!!!

stopi, słyszałam o Kalimbie i o tej knajpce na Ursynowie, musimy się kiedyś tam umówić, tym bardziej, że nadchodząca jesien i zima sprzyja takim wypadom :)
 
stopi: wiesz co, to chyba zalezy od tego jakie kto ma standardy. ja w zyciu bym nie wyslala/pozyczyla/itp brudnego krzesla czy czegokolwiek, zawsze wszystko czyszcze i piore

z tego co widzialam to w kolowej chuscie mozna tez i w normalnej pionowej pozycji nosic. ja i tak bede pewnie max 1 raz na miesiac uzywac chusty, wiec bardziej na potem sie przyda, a teraz tylko na lotnisko ;)

krostki na buzi wygladaja coraz gorzej, wiec idziemy po poludniu do lekarza :/ na szczescie katar juz mija


Iza: ten twoj pouch sliczny :)


swietnie, rozwalilam sobie chyba telefon :/ wypadl mi z reki i teraz nie chce sie zamknac obudowa..
 
Ostatnia edycja:
Dziubasek, dzięki:) Ale jeszcze umowy nie podpisałam więc szaaa;-) Tym bardziej, że czekam na telefon od jutra a tu cisza:baffled: Wypowiem wychowawczy, a tu sie coś wykrzaczy i będę w kropce..
Jeremi jeszcze nie chodzi, tylko staje przy czym się da, a przemieszcza się głównie na 4 ale baardzo szybko..
 
Hej,

IzaBK trochę za późno zobaczyłam Twoją propozycję, nie miałam czasu odpalić laptopa.
Jak się nie rozłożymy to jutro będzie, zobaczymy na miejscu ile dotrze i ile będzie za kinem a ile za przedłużoną kawą :-).

Aktywne mamy to taki portal sponsorowany przez JJ, jak klub mam spotykających jest prężny to JJ sponsoruje mu spotkania.
Ja takie sponsorowane spotkanie organizowałam dla majówko-kwietniówek w sierpniu.
Chciałam zebrać aktywną grupę Warszawską na AM, taką jak mają dziewczyny z Lublina, Opola czy Olsztyna, takie grupy liczą się i to one mogą proponować spotkania za które płaci JJ.
Niestety chyba w Warszawie się nie da stworzyć tak licznej grupy :-(.
 
szkoda peprka :(

My przybędziemy, ale łatwiej do Złotych mi autobusem dojechać niż samochodem więc wybieram dziś komunikację miejską, a w dodatku drzemka Olafa prypada ok godz. 10 więc będziemy trochę wcześniej już na miejscu bo inaczej możemy grubo się spóźnić. Także wychodzimy ok. 10 i przed 11 powinniśmy dojechać :)
A tak w ogóle to chyba ładna pogoda nam się robi :) do ZOO idealnie :)
 
reklama
dziubasek - no to przyjezdzaj, zainstalujemy Ci młodego na plecach :-)/mi ostatnio ciężko wykroić większy kawałek czasu,tak żeby przyjechać do Ciebi ena przykład, bo jeszcze na tory szkolne do końca nie weszliśmy i się docieramy jeszcze/ Jagoda nam pozyczy MT do nauki ;-) (tak??)
peperka - tak, w kółkowej w pionie wyglada identycznie jak w pouchu :-)
malina - zadzwonili?
jagoda - i tak nie byłam na tym targu, bo padało non stop, przestało dopiero po 16 :/


nie bedzie mnie na Złotej, ładna pogoda ma byc, a to rzadkosc ostatnio, i od jutra znów ma byc gorzej, to ja wole połazić sobie na spokojnie bez celu po okolicy, tak mi tego brakuje.. wybaczcie!!

wystawiłąm 3 kolejne chusty na alegro, teraz mi smutno, tęsknię za nimi :-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry