reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

IZA ja mam pytanko do Ciebie w sprawie chusty :-) jaka mam kupic chuste tak jak kiedys pisalam ,zeby nosic mala na boku, ale zeby bardzos zybko ja zakladac. My bedziemy musialy w chuscie chodzic na zakupy.. Na razie udalo mi ta klasyczna chuste zawiazac wg. wskazowek tak zeby mala nosic na boku, ale to za dlugo trwa... musz miec taka,zeby ja zalozyc jak trzymam mala na reku.
ktora powinnam brac; kolkowa, ta ponczo, czy ta typu kolyska.
 
reklama
szybko zakłada się kółkowa, ale jeszcze szybciej - pouch :-)
ja używam poucha na krótkie dojścia, lub szybkie zakupy (zakłądam siedząc w samochodzie, co w deszczową porę nie jest bez znaczenia). Nie trzeba go dociągać, bo jest po prostu "kółkiem" ;-) W akcji wygląda mniej więcej tak:
 
IZA wielkie dzieki za szybkie info !!! rozumiem, ze darowac sobie ta chuste typu kolyska i nie licytowac jej na allegro, tylko na tych dwoch pozostalych sie skupic. Jak mowisz ,ze to poucho szybko sie zaklada, tak w sumie wyglada (ale ja tempa jestemw chustach) to chyba to kupie.a powiedz mi przy dluzszym chodzeniu plecy nie bola?? czy lepiej miec w pogotowiu ta klasyczna??
ta masz sliczna chuste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a p.s. poucho ma rozne rozmiary tak?? jaki powinnam brac??
 
najlepiej by było, gdybyśmy się spotkały to byś sobie przymierzyła i nabrałą orientacji w rozmiarach;-) zawsze z pouchem na spotkania w turkusowej lampie przychodziłam, szkoda, że nie przymierzyłaś wtedy..
może w środę.. no nie wiem..
przy dłuższym noszeniu bolą plecy, bo i kółkowa i pouch noszą na boku, a zatem już z definicji ciężar jest nieróno rozłożony.
 
Wlasnie pamietam przy ostatnim spotkanku mialas .. mhhh to o bedziesz w srode?? :-) jak nie to ja najwyzej gdzies do sklepu podjade, albo na Solec gdzie szkola.. bo powiem szczerez,ze mam jzu dosc noszenia Leny na rekach i pchania pustego wozka na zakupach :-)

he weszlam na stronke bebelulu a tam patrze moja dalsza znajoma z mezem i dziecmi w chustach :-)
 
Ostatnia edycja:
stopi: tobie nie sprzatnelam, bo dopiero dzis sie zdecydowalam ;) stwierdzilam ze jednak taka kupie, bo zwykla to za dlugo mi motac, a ta i na biodrze bede mogla nosic. a cos musze miec bo te nosidlo do kitu jest

grr kupilam uzywane krzeslko do karmienia i wyobrazcie sobie ze nawet go nie umyli! 2 godziny zajelo mi doprowadzenie wszystkiego do porzadku

ja w srode tez pewnie bardziej na kawe niz kino ;) jeszcze jutro musze skoczyc do lekarza bo maly ma brzydkie krosty na twarzy i nie wiem co go uczulic moglo, bo w sumie nic nowego nie jadl :/

Iza: jak przyjdzie to sobie fote zrobie ;)
 
IZA a pwoiedz mi ta chuste na fotce to jakiej firmy masz, bo ladna :-)

PEPERKA ponoc przy uzywanych krzeselkach to czesto tak jest, ze nie domyja...moje koelznaki etz tak mialy, nawte jak pozyczalys woje to wracalo do nich brudne, porwane... p.s. podpytaj Ize od kiedy mozna na biodrze nosic dziecko...
 
dziubasek - na wszelki wypadek i tu ten filmik dla Ciebie wrzuce :-)

[video=youtube;Rgxvs9yxqmQ]http://www.youtube.com/watch?v=Rgxvs9yxqmQ&feature=related[/video]
 
reklama
Sterta prasowania przede mna... konca nie widac :-) tzrymac kciuki z anasza jutrzejsza wizyte na Nieklanskiej w poradni okulistycznej... mam nadzieje, ze wytrzymam siedziec tam pol dnia w kolejsce.... cierpliwosc.. cierpliwosc.. cierpliwosc...
i ze Lena z samego rana jak bedziemy staly w korkach bedzie w miare grzeczna w samochodzie.....


milej nocki
 
Do góry