reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Asia, ale masz fajnych chłopaków :-):-)
Pozdrowionka dla nich od Fifiego, który chętnie pozna nowych kolegów jak już wyzdrowieje.
A ty pracujesz czy siedzisz z dzieciaczkami w domu? Ja wróciłam do pracy, a mały do żłobka. No i od tego czasu zaczęły się choroby. No i jeszcze doszło to, że pewnie mu w końcu zęby wychodzą. Urwanie głowy...
 
reklama
Dzięki :-)
Ja siedze w domu z Łukaszem. Paweł w przedszkolu.
Buziaki dla Filipka!!!

PS - gdzie znalazłaś żłobek??? Jak pytałam ostatnio to 70 dzici na liście oczekujacych jest :baffled: Masakra...
A może prywatny?
 
Nie, nie prywatny... U nas obok na Wrzecionie jest nr 15. Złożyliśmy podanie jeszcze w styczniu i nas przyjęli. Ale jak na razie więcej czasu w domu, niż w żłobku :-:)-:)-(
 
No to gratulacje że się dostaliście, koło mnie jest nr 24 i kiepskie widoki na cokolwiek nawet od września 2009.
 
Cześć dziewczyny,

Daria nie ma juz gorączki, humor jej dopisuje - jeszcze tylko kaszl jest z rana, katar i chrypka chwilami. Antybiotyk do niedzieli.

Jagoda, dowiedziałam się niedawno, że synek mojego szefa chodzi do tego przedszkola co Twój Krystian. Może są razem w grupie? Tadzio E., mówi Ci to coś?
 
U nas w grupie nie ma Tadzia, ale 3-letni Tadzio chodzi na Dębową, a Krystian chodzi do Różanego Ogrodu na Jasnej (przy szkole dwójce).
A wiem, bo po pierwsze czasami spotykaliśmy Tadzia na placu zabaw a po drugie mojej koleżanki córeczka chodzi do przedszkola na Dębowej.
 
U nas w grupie nie ma Tadzia, ale 3-letni Tadzio chodzi na Dębową, a Krystian chodzi do Różanego Ogrodu na Jasnej (przy szkole dwójce).
A wiem, bo po pierwsze czasami spotykaliśmy Tadzia na placu zabaw a po drugie mojej koleżanki córeczka chodzi do przedszkola na Dębowej.

aaaa a ja myślałam, że jest jedno przedszkole na osiedlu Staszica...tak to jest jak się nie zna Pruszkowa :zawstydzona/y:
 
Na Staszica są 3 przedszkola: na Jasnej (przy szkole 2), Helenowskiej (w bloku) i na Dębowej :-).
Wogóle w Pruszkowie jest chyba 14 albo 15 przedszkol państwowych, a i tak 350 trzylatków się podobno w tym roku nie dostało :shocked2:.

A jeśli chodzi o Jasną i Dębową to dzieci mają tego samego pana od rytmiki i dość zbliżony program. Wogóle to są uważane za jedne z najlepszych przedszkol Pruszkowskich i są to przedszkola dość oblegane.
Choć w tym roku podobno łatwiej było się na Dębową dostać. My tam nie startowaliśmy bo dla nas zupełnie nie po drodze, a przedszkole na Jasnej mam najbliżej.
W przyszłym roku ma ruszyć przedszkole na moim osiedlu (budują go), ale podobno nie ma być dodatkowe przedszkole tylko przeniosą to z Helenowskiej bo to w bloku nie spełnia norm unijnych, więc będzie musiałobyć zamknięte.

A jeśli to jest ten Tadzio z Dębowej to kojarzę dziecko i mamusię z naszego osiedlowego placu zabaw, tatusia nie kojarzę ;-).
 
Ostatnia edycja:
hellą dawno mnie nie było - fajnie ,że forum nadal działa:tak:
Ja niestety chora jestem ,ale dzis nałykałam się tabletek i pojechaliśmy do zoo [szkoda mi bylo w taka pogode siedzieć w domku] Mati był tak bardzo zadowolony , chodził od klatki do klatki i pytał toto[ co znaczy co to] niechciał wogóle w wózku siedzieć , każdemu zwierzaczkowi robił i mówił papa , a ptaszki poganial mówiąc sio, sio. A teraz siedze z mężulkiem i popijam browarka ja redsa a on lecha :-)Jutro do pracy a we wtorek idziemy na pierwsze urodzinki kolegi mojego synka [oczywiscie jak mi się poprawi zdrówko
 
reklama
Do góry