reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
Witam nową mamusię,

my spędziliśmy weekend na łonie przyrody, miałam nadzieję, że wyjazd z miasta trochę pomoże na kaszel, hmm. może ociupinkę pomógł, ale nadal zdrowa nie jestem :-(
 
A mnie weekend minął edukacyjnie i bez dziecka - Szyneczka odstawiłam już w piątek wieczorem do teściów i odebraliśmy z szanownym małżonkiem w niedzielę po południu.
Wszystkim życzę dużo zdrowia, a szczególnie tym, którzy tego najbardziej potrzebują.
 
AsiaKC na wsi, po lesie pobiegaliśmy trochę ;-).

lala25 życzę konsekwencji po diecie ;-) i gratuluję :-). mi udało się jako tako zrzucić wagę w ciągu dwóch lat po urodzeniu synka, przyznam łatwo nie było :sorry2:. Długie karmienie jakoś wogóle mi w tym nie pomogło :dry:. Za to jak już schudłam to nie wiem jak to się stało, że odrobiłam znowu - tzn. wiem jak :-p - ta moja miłość do słodyczy :sorry2:.
 
Hej,

witam - dziewczynki w niedziele się ważyłam prawie 4 kg mniej :-)
teraz zważe sie dopiero na zakończenie diety czyli piątek lub sobote .hihi pozdrawiam i zmykam

WOW, super efekt. Napisz coś więcej o tej diecie.

Dużo zdróweczka dla wszystkich chorowitków (czyli dla mnie też :-p).

W czwartek chyba Sławek podjedzie z Darią do lekarza, żeby ją osłuchała dla świętego spokoju i może jakieś inne leki da? Generalnie obecnie wszyscy 3 przechodzimy jaką infekcję gardłową (krtaniową?)
 
reklama
Hej gdzie jesteście???

Ja dzisiaj zła bo okazało się, że będę musiała pracować o tydzień dłużej przed pójściem na zwolnienie :wściekła/y:

Daria była u lekarza, nic groznego się nie dzieje ale podobno minimalnie coć słychać w oskrzelach więc jak nie będzie poprawy to za tydzień kolejna wizyta.
 
Do góry