reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
Dziewczyny , mam pytanko?? czy możecie polecic jakies centrum rehabilitacji dla dzieciaczków?? Moja niunia jak była malusia lezała w rozwórce i teraz przydałoby się trochę porehabilitowac te nóżki (jakas piłka czy coś?) jak raczkuje to nóżki układa do środka ...jak możecioe coś polecić to byłabym wdzięczna ...szukam w internecie ale wolałabym z polecenia , sprawdzone:tak:
 
Poszukuję Mamy na jesienne i zimowe spacery z Maluszkami ;-) z Rakowca i spacerujące po Polach Mokotowskich.:-)
 
Priscilla ja nadal szukam dzwoniłam do Szpitala w Dziekanowie Leśnym tam przyjmują ze skierowaniem od lekarza pediatry np ale wolne miejsca były na listopad a ja musze teraz zanim mała zacznie na dobre biegac :-( czytałam na Ursynowie jest dużo ale nie wiem gdzie iść :-(wole z polecenia byłam na jednym na Woli i czuje sie oszukana ćwiczeń był 10 minut i 80 zł :szok: masakra tyle to ja sama moge ćwiczyć
 
Moja koleżanka chodzi z półrocznym synkiem na rehabilitację do Medikara na ul.Sieleckiej. Wizyta kosztuje 70-80 zł tak jak wy płaciłyście. Cwiczeń jest ok 10 na każdej sesji, bo ten lekarz jej tłumaczy, że wystarczą 2-3 ćwiczenia powtarzane przez 15 min. Z małym dzieckiem ćwiczyc dłużej nie można. Trzeba tylko w ciągu dnia powtarzać takie 15-minutówki 2-3 razy.I wtedy serwować inny zestaw ćwiczeń. Jej maluch miał kłopoty z rączkami i nóżkami. Nie chciał się przewracać na brzuszek i non stop płakał. Lezał tylko na plecach i nie zginał rączek. Cwiczą już ok 2 miesięcy i są niesamowite postępy. Na zajęcia z lekarzem chodza raz w tyg, a tak ćwiczy sama w domu.
To tyle...mam nadzieję, że troszkę pomogłam :tak:
 
hej
ja jestem z pod Warszawy
i nie pamiętam czy sie kiedyś witałam już na tym wątku :zawstydzona/y:
rodziłam na Karowej, wspominam super
ale to było juz ponad 2 lata i 4 miesiące temu
rehabilitantów niestety nie znam
 
reklama
Ja też ćwiczę z małą a pod czas mojej nieobecności niania też z nią skacze na piłce ... ale za niecałe 5 minut tego samego skakania 80 zł to chyba przesada nawet nie pokazała nam innych ćwiczeń:dull: tylko jedno które sama znam ..ja małą sadzam przed tv włączam bajkę i tak do 15 minut wyskaczemy .... potem zaczyna marudzić ale widze że już troszkę lepiej
 
Do góry