reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Hej!

Ja jestem z Jaktorowa. Rodzilam na Solcu. Poród rodzinny w kolorowej pojedynczej sali za darmo (znieczulenie płatne), personel sympatyczny, troszkę gorzej po porodzie - myślę, że lekarze, pielęgniarki mogliby sie trochę bardziej interesować, więcej tłumaczyć - np. ja musiałam pokazywać koleżance po cesarce jak się przewija dziecko. Generalna ocena - pozytywna.
 
reklama
kochane bebeczki ja pierwsza pocieche rodziłam na madalinskiego i jak bym mogła to znowu bym tam rodziła personel super i przy pordzie i po ale niestety tak jak (i nic nie płaciłam) wspomniałam wczesniej to czeka mnie Karowa :-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
No ja niestety nie moge polecic szpitala Praskiego.Sam fakt ze kobiety po porodzie musze przejsc przez izbe przyjec zeby dotrzec do lazienki jest oburzajacy,Ja wzielam sale jedynke platna z wlasna lazienka ale reszta kobiet.....Nie polecam tego szpitala.Porod oceniam na 3+ a opieka po porodzie tez na tyle.
 
Czy jest tu mama albo osoba która tę mame z na ?? która mieszka w okolicach Pl. Starynkiewicza i jej synek (ok roczu może starszy) spaceruje codziennie z tatusiem w parku na przeciwko Szpitala na Starynkiewicza. Tatuś zazwyczaj ubrany na sportowo w czapce z daszkiem??? PILNE prosze o kontakt
 
Hej dziewczyny. Ja mieszkam na Ostrobramskiej może któraś też???
Jeżeli chodzi o Karową to ja tam rodziłam. I teraz zależy czego się oczekuje. Miałam cc. Byłam na patologii i tu personel super. Po porodzie na położniczym, jak o coś chcesz zapytać to bez problemu ci pomogą, jednak same do ciebie nie przyjdą. Tak czy siak jak będę rodzić po raz drugi to też wybiorę karową...
 
Hei Dziewczyny Może Któraś Z Was Jest Z Rembertowa Lub Okolic?
I Nudzi Się Sama W Domu, To Może Raźniej Bedzie We Dwie A Raczej We Czworo?:-)
Piszcie na gg często figuruje jako niedostępna,ale mam włączony komunikator. Zapraszam, chętnie Was poznam
 
Witajcie !
W Warszawie jestem od kwietnia....przybyliśmy z Gdańska :-)Mieszkamy na Rakowcu i w październiku będzie nas trójeczka:-)Może któraś Mama z okolicy będzie miała ochotę na zimowe spacerki....a póki co teraz też chętnie poszłabym na pogaduchy;-)Zapraszam !
 
wITAJCIE!!!!!My mieszkamy na Ursusie, za kilkanaście dni będzie trójeczka maluszków. Bardzo chętnie poznamy Smyki z okolic i nie tylko. Lubimy jeździć i zawierać nowe znajomości
 
reklama
witam mamusie
My jesteśmy z Mokotowa jeśli jest jakaś mamusia mieszkająca blisko basenów Warszawianki to chętnie nawiążę bliższą znajomość :-D:-D:-D:-D:-D
Jezu zabrzmiało to jak ogłoszenie matrymonialne:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry