reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
Witam warszawskie Mamy :-)
Jestem z Pragi Płd (Kamionek), mieszkam niedaleko parku Skaryszewskiego gdzie chodzę na spacery.
Warszawa jest duża i rzeczywiście na spacer z Mamą z Kabat czy z Ursusa to jednak byłoby nie po drodze;-)
 
hej mamuśki warszawianki!!!

chyba się jakość dobrze ukryłyście... bo nie moge znaleźć WAS;-);-);-)

pokażcie się!!!

pozdrawiam
ewa z bielan
 
Hej:-) My nadal mieszkamy na brodnie:tak: a rodzilam na Karowej.Poloznictwo noworodkowe wspominam fatalnie za to patologie II super:-) Pozdrawiam mamy warszawianki i wasze dzieciaczki:-)
 
kobitki plz napiszcie mi cos o karowej bo 1 dziecko rodzilam na Madalinskiego a teraz musze miec zaplecze kardiologow bo mi sie cosik w serduchu po krecilo i kaza mi rodzic na KAROWEJ

napiszcie cosik o tym szpitalu jak podchodzic do personelu itp
 
reklama
hej kobietki

my jesteśmy z bielan:-)

ja rodziłam w szpitalu praskim... jestem bardzo z niego zadowolona... leżałam ponad 2 tyg na patologii- personel przemiły... poród odebrany przez świetną położną... lekarze równiez sympatyczni i troskliwi...

drugie dziecko, bez chwili zastanowienia równiez zdecydowałbym się urodzić właśnie tam:tak::tak:
 
Do góry