reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Echhhhhhh ja tez Was wszystkie witam....
Ja to z tych samych powodów co BETSUUU tu czasem zaglądam :sorry2:;-)
PYZUNCIA - ja tez mieszkalam na Szczesliwicach.......ojjjj pospacerowaloby sie po Parku Szczesliwickim.....a tu nie mam w okolicy nawet malenkiego pareczku...nic:-(
 
reklama
aneta23 - teraz nasz park to czasami przypomina mrowisko szczególnie w weekendy a jak w zwykłe dni jest pogoda to jak straniesz na górce to widzisz sznurek mam, babc,dzidków nian z wózkami - smiesznie to wyglada. Trzeba sie niezle naszukac spokojnego miejsca - ale i tak fajnie sie chodzi :)
 
aneta23- oj jak dobrze ze jest ktos kto mnie rozumie:)

ja czasem wpadam do warszawy ze 2 razy w roku ale to i tak za malo(odleglosc 1500km nie pozwala na czesciej),wogole chcialbym wrocic a na to juz nie ma raczej szans wiec tak sobie to forum czytam i.......jeszcze bardziej tesknie:))
w warszawie jest tyle fajnych miejsc gdzie mozna zabrac dzieciaki,rozne parki,centra handlowe,zoo,place zabaw a w tej dziurze tylko jeden park!i to samochodem trzeba jechac bo za daleko:(
a wszystko w mysl zasady ze sie docenia jak sie straci:)))niezle co?
 
Nie , nie . Aż sama sie zdziwiłam, bo forum warszawskich mam nie było ..... Poczekajmy. Dopiero je założyłam. Mam nadzieję , że będzie nas więcej . To dopiero 2 dni istnienia :)
 
reklama
Do góry