reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Na Wołoskiej planowałam poród ale okazało się że jesli będę chciała znieczulenie zewnątrzoponowe na życzenie (no bo w standardzie to przecież nie ma chyba że rodzisz przez cc) to niekoniecznie je dostanę. Oddział nie ma swojego anestezjologa i jeśli na innym będzie zajęty to nici z ZO. Zrezygnowałam i poszłam rodzic na Inflancką (nie polecam). Ale jeśli potrzebujesz zaplecza kardiologicznego to pewnie i tak będziesz rodzic przez CC więc nie masz się czym martwić. Ogólnie rzecz biorąc nie mam do nich zastrzerzeń.
 
reklama
Hej kobietki!
Mam na imię Renia, jestem mamą dwumiesięcznej Wiktorii i 11- letniej Magdaleny. Od 20 stycznia mieszkamy w Ząbkach, wcześniej prawie pół życia w Szczecinie. Cała rodzina i znajomi mieszkają w zachodniopom.:sick: . Wikusię urodziłam 2 tyg. przed czasem (uboczne skutki przeprowadzki;-)) w szpitalu praskim, z Karowej odesłali mnie z kwitkiem, szkoda gadać:baffled: , nie przejęli się nawet tym, że wody mi odeszły. Szpital praski jak najbardziej polecam. Gdyby któraś chciała więcej info. chętnie odpowiem.
Może znajdę na forum towarzyszkę podczas wiosennych spacerów?
 
a ja ze szpitala na Madalińskeigo jestem bardzo zadowolona dlatego sie martwie przy drugim ze moze bedzie tak ze nie bede mogła tam rodzic :-:)-:)-(

A mój termin tuż, tuż :-) Też miał byc Madalińskiego, ale ostatnio przestawiliśmy się na Solec - słyszalam o nim o wiele wiecej dobrego i moj gin tez mi poleca......ale ostatnio full obłożenie, wieć jak nie będzie miejsca to i tak padnie na Madalińskiego (oni podobno nie odeślą mnie bo mam u nich skończoną szkołe rodzenia...zobaczymy)

A czy ktoraś z Was rodziłą na Solcu?
 
Witajcie!!!!!!
My jesteśmy z Warszawy, obecnie z Wilanowa/Sadyby/Mokotowa;). A co to za temat jest w tej chwili na afiszu? Szpitale?

Mam roczną córeczkę,może ktoś chętny na spacerek?;)
pozdrawiam!!
 
Girl-malina Witam a którędy chodzisz na spacerki bo jestem z Mokotowa i tez mam roczna córeczkę

aneta23 ja to nie wiem ale jutro sie okaze czy mi pozwola rodzic na Madalińskeigo jedna juz tam core urodzilam lekarza tam mam i znam juz chyba pol szpitala wiec czuje sie prawie jak w domu ale to bedzie zalezalo od anasteziologow
 
Nikita, ja bardziej spaceruję tutaj w Wilanowie niedaleko Sadyby Best Mall bo tu mieszkam przynajmniej narazie, na Mokotowie niedaleko Galerii Mokotów i Metra Wilanowska mam mamę u której często bywam. Jak byś chciała to możemy się umówić któregoś dnia na spacer:)
 
A mój termin tuż, tuż :-) Też miał byc Madalińskiego, ale ostatnio przestawiliśmy się na Solec - słyszalam o nim o wiele wiecej dobrego i moj gin tez mi poleca......ale ostatnio full obłożenie, wieć jak nie będzie miejsca to i tak padnie na Madalińskiego (oni podobno nie odeślą mnie bo mam u nich skończoną szkołe rodzenia...zobaczymy)

A czy ktoraś z Was rodziłą na Solcu?

Ja rodzilam na Solcu. Wprawdzie pod koniec kwietnia 2006, wiec jakis czas temu, ale drugi raz tam na pewno nie pojde.
 
Jesli chodzi o Madalińskiego to byla jedna Pani anestezjolog, przemiła i sympatyczna to chyba jedyna rzecz która mi się tam podobała (oprócz ceny za zzo -700 zł chyba najdrożej w W-wie no i całej reszty):baffled:
 
reklama
Do góry