reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

no ja mieszkam przy zelaznej ale tam jeżdze bo jakoś tak wyszło a Dr Dróżdź to złoty człowiek :tak: już go wychwalałam pod niebiosa :tak:w życiu nie widziałam lekarza tak kochającego swoją prace:tak: myślałam ze już takich nie ma a tu proszę przypadkiem na niego trafiłam i od razu wiedział co jest z dzieckiem ... ja chodze do dr Partyki
 
reklama
Witajcie,

dopiero dziś znalazłam ten wątek:-) . Mam na imię Asia i mieszkam na Jelonkach. A moja niunia ma już prawie 11 miesięcy.
Pozdrowionka dla wszystkich :-D :-D .
 
Juz dawno mogl przejsc na emeryture, ale sam mi powiedzial, ze nie chce, bo bez pracy bedzie siedzial w domu i czekal na ... (wiadomo co ;-) ), a tak robi to co lubi.
To prawda, ciezko sie do niego dostac. Nam sie jakos udalo :-)
Ale musze przyznac, ze po raz pierwszy spotkalam tak zaangazowanego lekarza. Wyobrazcie sobie, ze on teraz w zimie jak jest wiecej chorych dzieci, specjalnie przychodzi godzine wczesniej przed rozpoczeciem pracy aby przyjac chorowitkow. I robi to calkowicie za free.
Po godzinach siedzi przegladajac wszystkie wyniki badan i robiac na nich adnotacje czy ok, czy wymagany kontakt z lekarzem. Sam dzwoni do domu jak cos jest nie tak i gdzies trzeba z dzieciaczkiem pojechac. A najbardziej mnie rozbroil jak sam umowil nam wizyte w CZD za kilka dni (a wiadomo, ze czeka sie tam miesiacami)
Po prostu aniol nie czlowiek :-)
 
Zgadzam sie z Tobą , sam wszystkiego dpilnuje, biega po całej przychodni z wynikami, osobiście je sprawdza, dzwoni po innych przychodniach i fachowcach zeby dzieciaczka ntychmiast przyjęli, przyjmuje czasem dwóch naraz bo tyle dzieciaczków do niego,,,no i w ogóle jest miły i uśmiechnięty jak nie lekarz:tak: ANIOŁ ..a to ze na emeryture to Panie w recepcji mówiły a jaka prawda to nie wiem moze go wyganiają:baffled:tylko kto tam bedzie leczył wtedy:confused::szok: a jest taka babka Kurkiewicz :sick:tragedia:eek: zawsze siedzi sama na dyżurze pije kawe i czyta gazete tyle ma pacjentów:baffled: bo takie ma właśnie podejście :sick:
 
dziewczyny, moze znacie kogoś kto szuka pracy?raczej dla faceta, ale to nie jest wymówg :-) - konsultatnt techniczny, który zna jakies języki programowania. specyfikcja jest w załączniku. jest tam tez meil, na który można wysłac cv.
można też wysłac info do mnie na PW,to wtedy mąż sie skontaktuje z kandydatem

a co do szpitala na madalińskiego, to zdecydowanie nie polecam:baffled:
 
witam mamuski :-D
termin przesunol mi sie znacznie bo na 3lipca oszalec mozna i dotego niewiem czy mi pozwola rodzic na Madaliskiego bo musze miec zaplecze kardiologiczne
Czy wiecie cosik o wołoskiej albo o czerniakowskim?????
 
reklama
Do góry