reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

ja dobrze wiem ze szpital to nie hotel ale to nawet nie szpital tylko wylęgarnia...podejście personelu "radz sobie sama"...zresztą to nie ten wątek-wiem ze każdy szpital ma swoje opinie dobre i złe-ile ludzi tyle opinii ale ja bym tam drugi raz nie pojechała...:sick: Nie polecam...
 
reklama
Dziekuje bardzo :-D:-D:-D

emillinka co do szpitali to wiadomo ze kazdy ma swoje zdanie, moja kumpela tez rodziła Madalińskiego i ma delikatnie nie miłe wspomnienia a Ja wręcz przeciwnie
 
Witajcie:-)
Mam na imię Asia, a moja córcia Natalka.
Mieszkamy w Warszawie na Okęciu.
Może któraś z Was jest moją sąsiadką? ;-)
Mieszkam tu od prawie siedmiu lat i szczerze mówiąc nikogo nie znam.
Nie ma niestety żadnego placu zabaw, domu kultury itp. Wszędzie trzeba dojechać i nie mam okazji poznać w okolicy żadnej mamy, a Natalka kolegów.

Pozdrawiam Was serdecznie
Asia i Natalka (13.02.04)
 
NIKITA000 - ja zdecydowalam sie na Madalinskiego (termin 17.04) i mam nadzieje, ze wspomnienia bede miala tez dobre...:-) Poza tym nie mam zamiaru sie nad soba rozczulac, mam zamiar urodzic i stamtad spadac...:-D :-D :-D
 
Dziewczyny, znacie jakiegos dobrego pediatre w LIMie? Nie mam juz siły zmieniać 3 raz nie wiedząc na kogo... Jedna lekarka odmowiła mi przepisania Nutramigenu bo niby za dużo ( a Zosia tyle wtedy jadła!!!) Skandal i ręce opadają:-(
 
Witam nową mamę asialc :tak::tak::-)

aneta23 no własnie przeciez zadna z nas niechce zostawac w szpitalu im szybiej w domu tym lepiej, i mam nadzieje ze przy drugiej dzidzi nie spotka mnie zaden zawod na Madalińskiego :-D:-D:-D:-D:-D
 
Witam!
Mam na imię Anka, jestem mamą 5-cio letniego Kubusia!
Witam Was cieplutko, chętnie pogadam, na gg, odpiszę na każdy mail!
pozdrawiam Was i wasze Skarby!:-)
 
Dziewczyny, znacie jakiegos dobrego pediatre w LIMie? Nie mam juz siły zmieniać 3 raz nie wiedząc na kogo... Jedna lekarka odmowiła mi przepisania Nutramigenu bo niby za dużo ( a Zosia tyle wtedy jadła!!!) Skandal i ręce opadają:-(
Kasiu u mnie to samo ja jestem w przychodni na Żwirki wkurzyłam sie i kupiłam zwykłe mleko (bebilon) wyskoczyły coprawda małe krostki ale mam nadzieję ze sie przyzwyczai bo po roku nie chcą wcale wystawiać recept-weszło jakies zarządzenie czy coś:sick: tragedia jest poprostu nie wiem oni myślą że ja z tym mlekiem na bazar biegam czy co , przeciez daję je dziecku - ona i tak mało je a co by było gdyby wcinała zgodnie z opisem na opakowaniu :baffled::confused: pediatre tez zmieniłam ...wiem ze są rozliczani z tych recept ale co mnie to obchodzi dziecko musi jesc..najpierw sami wszystkim wpychają nutramigen chociaz nie są pewni czy to skaza tak na wszelki wypadek a potem łaskę robią ze recepte dadzą?? może na łapówki czekają:confused::baffled:
 
reklama
Do góry