reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
Witaj Hania:-) moje gg to nr 8669621 Czekam na kontakt.:-) :tak: :-) Buziaki dla Agatki:happy: :tak: :-) ;-) Czy z katarkiem juz lepiej?

Aneta 23 i Niczka ja niestety nie pomoge Wam w kwestji szpitala na Madalinskiego i Bielanskiego.Rodzilam na Karowej.Ale mam nadzieje ze Traficie na super lekarzy i polozne i Wasze malenstwa szybciutko pojawia sie na swiecie.Pozdrawiam :-)
 
Niczka ja rodziłam, ale już prawie 2 lata temu. Było to zaraz po tym, jak otworzyli oddział po remoncie. Miałam swoje "ale", ale ogólnie jestem zadowolona i poród jest dla mne pięknym wspomnieniem. Warunki były komfortowe, położna (przypakowa, nieopłacana) bardzo ciepła i pomocna. Miałam poród rodzinny, w zajefajnej sali, nic nie płaciłam - no ale to się już chyba zmieniło...
 
Dziewczyny, może któraś ma abonament w Lux Medzie i mogłaby polecić dobrego pediatrę stamtąd?
 
jesli chodzi o szpitale, to ja wychodze z założenie, ze wszystko zalezy od podejścia, w końcu to szpital, a nie hotel kilkugwiazdkowy... trzeba się tam pokazać, urodzić maluszka i spadać tak szybko jak tylko sie da

Aneta - mam nadzieję, ze w weekend uda mi sie do Ciebie odezwać!!! Rewelacji na madalińskiego nie ma, ale da sie żyć...

Joanna, do Ciebie tez postaram sie odezwac niebawem. A jutro chyba kupimy sanki i do lasu!!!
 
Hania wybieracie sie do Kabatna tych sankach czy wyjezdzacie gdzies?
Czekam w takim razie na wiadomosci od Ciebie .Jula dzis pierwszy raz wyszla na sanki i byla oczarowana,jechala i rozgladala sie dookola.

Karollcia29 Witaj:-) my jak na razie to mieszkamy na brodnie:tak:

Pozdrawiamy
 
cześć dziewczynki trochę mnie nie było :zawstydzona/y:

ale w zamian mamy dla was informacje
KLAUDIA bedzie miec rodzenstwo termin mamy na maj wiec juz nie długo

trzeba bylo szybko zamienic mieszkanie dobrze ze sie udalo :-)
 

Załączniki

  • Klaudia017.jpg
    Klaudia017.jpg
    134 KB · Wyświetleń: 18
  • Klaudia045.jpg
    Klaudia045.jpg
    162,5 KB · Wyświetleń: 19
reklama
a co do szpitala to ja Klaudie rodziłam na Madalińskiego właśnie i powiem że mam bardzo miłe wspomnienia naprawdę było super :tak::tak: jeśli w ogóle w szpitalu może być super :-D:-D i drugie na pewno tez będę rodzic tam
 
Do góry