reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
no ja dopiero teraz sie zjawiam juz z druga corka, Helenka, urodzila sie 20.12:-)

anita1975 ja tez stoklosy:-)

joanna MK ten plac zabaw jest jak idziesz uliczka przy szkole, mijasz szkole, potem korty tenisowe i caly czas prosto i dochodzisz do tego placu, nie wiem czy jasno wyjasnilam
ja teraz jeszcze nie wychodze na spacerki, Hania chodzi z ciociami, dziadkami, a Helenke wystawiam na balkon w samej gondoli bez stelarza, nie mam jeszcze podwojnego wozka, ale moze sie jakos wreszcie spotkamy:tak:
 
Atol GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!:-) :tak: :-) :tak: :-) Pokaz swoje coreczki zarowno starsza jak i mlodsza...mysle ze w najblizszym czasie trafimy na ten plac zabaw...dziekuje..:-)
 
cześć Warszawianki!
przede wszystkim Najlepszego w Nowym Roku!

ja tu teraz jakos mniej zaglądam, ale mysle o Was ciepło i ciekawa jestam bardzo jak się macie!

Atol - GRATULACJONY!!!
mnie chyba coraz częściej dopadaja mysli i drugiej córeczce (bo mam wrażenie, ze my mamy "foremkę" na dziewczynki).
Joanna, jak się ma mała Julka rozrabiara?? Juz sie nie moge doczekać wiosny i ciepełka i dłuższego dnia, wtedy na pewno będzie więcej okazji do spotkań!!! na placu zabaw i nie tylko!
Anita, ja tez jestem ze stokłosów, więc i z Toba będziemy się koniecznie widywać!

Nam bardzo towarzystwa brakuje. To znaczay Agata ma dzieci przez cały tydzień w żłobku i mam wrażenie że pomimo naszych usilnych starań w weekendy się z nami nudzi i "czegoś jej brakuje". A mnie tak "po ludzku" brakuje kontaktów z osobami, które maja takie same wielkie radości i mniejsze problemy...
U nas całkiem nieźle. Młodzież juz się rozbiegała na dobre i w gadaniu tez osiąga coraz lepsze rezultaty, przekochana jest! Najfajniejsza na świecie oczywiście! I zaczyna nas "wypróbowywać", a my próbujemy być konsekwentni (żeby nie trzeba było kiedyś wzywać superniani)... Niestety ze zdrówkiem troszke na bakier u nas, ten katar okazał się wynikiem powiekszonego migdałka, więc to dłuższa sprawa... raz jest lepiej raz gorzej, ale pilnujemy tego i próbujemy sobie z nim poradzić...

Pozdrawiamy ciepło
hanka i agata (moj ząbkujący anioł)
 
Witajcie dziewczyny:-) Hanka i Agatka cos Was dawno nie widzialysmy na bb i wogole.Oj niedobrze ze ma Agatka problemy zdrowotne.Oby szybko ten katar zniknal.
Sliczna masz zebata coreczke Haniu.Nie moge sie juz doczekac spacerkow z Wami.Odezwij sie na gg jak znajdziesz chwilke wolnego czasu na pogawedke.Jula owszem rozrabia i czasem pokazuje swoje rozki.

Anita z checia sie spotkam z Wami ,najczesciej to jestesmy w parku na placu zabaw ale teraz pogoda kiepska na piach wiec omijamy i spacerujemy miedzy blokami.
 
Witam wszystkie mamusie !!!:-) Ja co prawda dopiero oczekuje mojego synka i na codzien siedze na forum dla kwietniowek,m ale dzisiaj postanowilam zajrzec do Was jako do mam doswiadczonych...:-D

Chcialam zapytac czy ktoras z Was rodzila moze w szpitalu na Madalinskiego w W-wie.....bede wdzieczna za kazda informacje

Kwiecien coraz blizej a ja chcialabym wiedziec jak najwiecej...:-p
 
Witam Mamuski,
ja rowniez z przyszlych kwietniowych mam i mam podobne pytanie, ale dotyczace szpitala bielanskiego. Czy ktoras z was tam rodzila? polecacie odradzacie, czy na cos zwrocic uwage?
dzieki
Pozdrawiam
 
reklama
Joanno, jak mi podasz twój numer GG to moze uda mi się zaczepić Cie kiedys wieczorkiem na pogaduchy... bo w pracy nie mam gg, a w domku to jak Agatka usnie czasem zaglądam... no i jak tez czekam na wiosnę!!! Może uda nam sie w końcu przenieść bliżej do żłoba, to i czasu troszke przybędzie...

Aneta23 pytaj! Co chcesz wiedzieć o madalińskiego? Ja tam napierw leżałam 10 dni na patologii, potem próbowałam rodzić naturalnie (na oksytocynce), a w końcu - że dziecię mam uparte od początku - wylądowałam na cc. Więc w czym moge to pomogę, a na pewno podpowiem... a może też na gg?
 
Do góry