reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

A u nas odwrotnie zamyka się i śpi w samochodzie od samego poczatku :tak: a jak staję na światłach to krzyczy jak ruszam to cisza :-)
 
reklama
Priscilla u nas to samo jak Hania byla mala to spala w samochodzie, a teraz to mega protest, juz szalu dostaje jak sie ja zapina do fotelika, no i juz pare razy zwymiotowala w samochodzie:no:
 
Witaj Atol,
u nas niestety ze spacerami teraz będzie kłopot, bo wracamy ze żłoba ok 17 dopiero (przy dobrych układach). Tak a'propos to mam chyba powoli dość tłumów tłoku korków i hałasu w warszawie... Więc jak sie jeszcze uda to skaczemy - przynajmniej do sklepu po pieczywo, ale głównie to staramy sie nadrabiać zaległości w weekendy!
A ten placyk zabaw to ten bliżej stacji ursynów - z huśtawkami "majtkami"? Bo my tam zaglądamy!
A w ogóle to Cie podziwiam z jedną biegająca dzidzia i druga w brzusiu - juz taka duzią!!!!!

A co do spania w autku, to u nas różnie, ale lepiej niz było wcześniej...
 
(H)anka wrociliscie juz:confused: jakos nic nie piszesz a tu prosze nawet nie wiedzialam ze jest takie fajne miejsce jakie opisuje Atol.Jutro przed jestesmy na ursynowie i na pewno przejdziemy sie tam.Dzis to juz za pozno.

(H)anka jak tam na wyjezdzie bylo?Jak Agatka?Katar przepedzilyscie juz?My aktualnie jestesmy w trakcie diety oczyszczajacej organizm z toskyn i alergenow.
Jutro park przed kosiciolem i plac zabaw odwiedzimy i moze sie spotkamy.
Atol to faktycznie blok gdzie nie ma windy jest koszmarem ...do zobaczenia...bo moze sie jutro spotkamy...poznam Cie po brzuniu..zapewne a i widze ze nasze dzieciaczki wiekowo bardzo podobne i nietylko wiekowo bo jula najchetniej tez chodzi tam gdzie ja napewno sie nie wybieram..taka zosiasamosia mi wyrosla;-) Pozdrawiam
 
Pogoda w Niedziele nie dopisala.Bylismy tylko na godzinnym spacerku w parku i na tamtejszym placu zabaw.

dziewczyny Atol i (h)anka napiszcie mi dokladnie gdzie sa te fajne hustawki majtkowe na ursynowie:confused:
 
reklama
Do góry