reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Cześć !!!

Ja jestem z Woli (Ulrychów) mieszkam dokładnie przy Parku Moczydło (Glinki) :cool2:

Może któraś z mam lub którys z tatusiów mieszka w pobliżu ze swoją pociecha było by nam miło chodzic na spacerki większym gronie znajomych i wymieniać się metodami wychowawczymi itp:nerd:
 
reklama
Ale forum się pozmieniało. Tylko albo ja jestem za głupia albo wszytsko się pokręciło na tym forum i ja nic nie mogę znaleść.A przez to nei podoba mi się.NO nic pa
 
hej, hej (h)anka i joanna jestem, jestem ale teraz zadko wychodze z Hanutkiem na spacer, ciezko mi sie z nia wytarabanic tam i z powrotem z takim brzuchem, mieszkam na IIIp bez windy, no i spacerki teraz meczace, bo Hania juz sama chodzi ocywiscie w zupelnie inna strone niz ja, takze teraz to chodzi z babciami, tatusiem, ciociami

od czasu do czasu wybieram sie z nia na plac zabaw przy Stoklosy 6, fajny dla malych dzieci, fajne hustawki, duzo piasku, fontanna pod kosciolem odpada, bo mi tam wpadnie;-)

a o ktorej teraz sie spacerujecie?
 
my wychodzimy około południa- jeźdze z nia do parku na pola mokotowskie dużo przestrzeni można połazić z wózkiem..jest tam też plac zabaw..ale to za wcześnie ;-)
 
moja Hania okolo poludnia ma akurat drzemke, a w wozku juz spac nie chce zbyt duzo ciekawych rzeczy zeby spac i jest mega marudna i placz, wiec spi w domciu w lozeczku

a wychodzi rano okolo9-9:30 i potem okolo 14:30-15 tak bylo do tej pory teraz jak sie zimniej zrobilo to wlasnie sama nie wiem jak, bo spi akurat w najcieplekszy czas:no:
 
tak... samochodem to 10 minut obok mnie przy Żelaznej mieszkam to nic nie ma na Starynkiewicza jest park geriatryczny (same stare baby i dwie ławki o które trzeba z nimi walczyć) a ciągle karetki na Lindleya- to wole pochać 10 minut samochcodem i mam ogromny park gdzie można pojeździć troche :tak:
 
reklama
Hehe - u nas to by nie wchodzilo w gre - mala drze sie w nieboglosy w samochodzie bo jej sie nudzi i chce wyjsc :-)
 
Do góry