reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Czyli środa?
My najwyżej się spóźnimy ciut. Czy tam jest gdzie zaparkować?
Do mnie to też myślę, że tak ok 10-11, zacząć od spacerku np, później w domu dzieciom pobawić się dać. Do mnie na godzinę wpadać się nie opłaca bo z Wawy ok 45 się jedzie w jedną stronę samochodem.
 
reklama
na tym forum mnie jeszcze nie było więc witam wszystkie mamy z Warszawy a szczególnie ciepło te z okolic Ursynowa gdzie mieszkam i spaceruje z moją 5 miesięczną córcią. Jeśli któraś mama chętna się dołączyć dajcie znać. Wszystkiego naj naj w nowym roku!
 
to na ktory dzien sie w koncu umawiamy? wtorek czy sroda?

musze stwierdzic ze dzieciece zabawki sa niebezpieczne. wczoraj oderzylam duzym palcem u nogi w mlaego jezdzik i krew mi sie lala spod paznokcia caly wieczor, teraz tez cos sie saczy ale to juz nie krew (sory za drastyczne szczegoly ;)). mam tylko nadzieje ze dam rade but zalozyc.
 
Ostatnia edycja:
hej!
Iza, no poważnie, poważnie! a do mnie jak zwykle nie dociera, a jak o tym myślę, że to zaraz to wpadam w panikę :) więc szykuję się po woli i nie myślę za dużo.
Strategia działania ułożonona w razie godziny zero gdybym w tym czasie była sama z Olafem :)

Peperka, no chyba w końcu środa.

Olafowi znowu zęby idą...w piątek mamy szczepienie, jak będzie w trakcie ząbkowania to znowu odkładam to szczepienie bo to odra, świnka, różyczka...
 
Czyli środa ok 10 (11?), Kalimba???
Tak?

Jak się nie rozłożymy to będziemy. Na razie jest ok.

peperka ja bardzo "lubię" taką zabawkę edukacyjną z IKEI, co się w niej przesuwa klocki na metalowych drutach (chyba kolejka się nazywa). Krystian jak był malutki sobie nią przywalił tak, że tydzień miał guza. A Ignaś wsadził nóżkę tak, że mu się zaklinowała i nie mogłam wyciągnąć.
 
Ostatnia edycja:
środa, ok. 10.00 Kalimba

Olaf katarzy mi od 2 dni, ale to zęby, zawsze mamy taki objaw a to kolejna para zębów wychodzi....
Jagoda, mam tą zabawkę w domu...mam nadzieję, ze nie doświadczę takich przygód :)
 
reklama
Do góry