reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
Cholerka nawet nie mam czasu z Wami popisać tak mnie mała zajmuje. Na 10.00 to troszkę za wcześnie.

Mata fajna sprawa moja Bianka dostała od św. Mikołaja od babci i cioci :-) tylko moja córeczka sama się nią pobawi z 10-15 min a później ja muszę być przy niej i się z nią bawić :-) czy Wasze maleństwa też są takie absorbujące ?
 
Ja po południu też odpadam, tak mniej więcej na 15-16 muszę wrócić do Pruszku.
Środa mi odpowiada. Ignaś sypia w godzinach 11.30 -13.00 ale on jest dość elastyczny jak jednego dnia pójdzie spać w innych godzinach to świat się nie zawali.
 
stopi - to chyba najobszerniejsze wyjanienie ze wszytskich? i jakie takie najbardziej trafiające do przekonania- tak samo jak i sposób leczenia (choc dosc ciezka dla Ciebie i LEnki)
czesc issa - najblizej Ciebie to ja chyba jestem - metro marymont. Przez trochę Maria28 była tez bliziutko ale się przeprowadziła.

Jesli o mnie chodzi to chyba wolałabym wtorek, bo na srodę się umawiałam wstępnie (zawsze mogę spróbowac przełożyc...)
I o 15tej to dla mnie zupełnie nie pasuje, ja musze po chłopców do przedszkola ruszac o tej godzinie.

Kurcze - nie wchodzi mi z polskich liter s i c ale tylko, cała reszta jest :-?
 
A gdzie wy chciałybyście się spotkać ? Bo moja mała 3h wytrzymuje bez cyca, więc nie wiem jak to ogarnąć, niestety tramwajem muszę się tłuc bo samochodzika się jeszcze nie dorobiłam.
 
tym razem wchodzi w gre "kalimba" to taka kawiarnia dla rodzicow z dziecmi kolo parku zeromskiego (przy placu Wilsona). Dla Ciebie to idealne byloby np 116 - wysiadasz przystanek przed pl Wilsona i juz jestes.
 
zaproponowałam środę zamiast wtorku żeby Patewka z Julką mogły dojechać, ale chyba Patewka nie napisała czy dojedzie, czy nie?!?! Patewka wypowiedz się!!!
Jeśli i tak nie pasuje to Asiu dziewczyny deklarują się, ze i we wtorek mogą :)

Issa, w 3 godziny na pewno dasz radę dojechać :) NA miejscu też bez problemu nakarmisz i przewiniesz dzidzię, mają tam przewijak w toalecie.

Malina, mimo wczesnej godziny mam nadzieję, ze dojedziecie!!! i się zobaczymy! :) a spotkanko u Ciebie, fajny pomysł!
Gdybym miała większe mieszkanko już dawno bym Was do siebie zaprosiła :)
 
reklama
dziubasku jesli sroda to na ktora ??? Mam na 15:20 byc w poradni w sprawie orzeczenia o dyslekcji dla Misi. Ewentualnie pojechalabym do poradni prosto ze spotkania z Wami a Julcia najwyzej w aucie sie przespi .....
Ale jesli wiekszosci dziewczyn pasuje wtorek to na prawde mna sie nie przejmujcie, i tak bede miec bardzo zabiegany tydzien.
 
Do góry