reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
Malina - miło Cię czytać :-) dziękuję w imieniu Gajki :-) napisz co u Was!
Dziubasek - Filip? fajnie! o rany, już niedługo będziemy oglądać Jego zdjęcie:-)
Stopi :-) powtórzę, za jakiś miesiąc.. trzymam kciuki, żeby z oczkiem szło ku lepszemu!!

spokojnych i nudnych świąt Wam życze, kochane!!! :-)
 
CZeść! Witam po przerwie!
Przepraszam za brak życzeń - już nadrabiam, przynajmniej z noworocznymi zdążyłam ;-) :
DSC_7279_750x502-2.jpg


Ja w święta niezbyt objedzona, mam swój zapas kg na brzuchu co to go na codzień noszę i wolę nie nosić więcej :-p

Peperka gratki! :D

Dziubasek! Filip to piękne imię :) Ładnie będzie Olaf i Filip :tak:
 
Ja niby nie opchana aczkolwiek dalej mam 8 kg za dużo i czuję jak by przybywało a nie ubywało!!!!!za to maluch chory znów - i tak w kółko odkąd skończyłam karmić i poszłam do pracy.
 
Hej Kochane:)
W nadchodzącym roku życzę nam wszystkim masy radości, słodyczy, całuśności, miłości, no i żebyśmy wszyscy zdrowi byli:)
A swoją drogą na forum niepracujących mam wracam:) Mój Szef Szalony dziś o 12.10 oznajmił mi, że jednak umowy ze mną nie podpisze:0 (umowa kończyła się o 17). Więc z radością dzieciem się nacieszę, na spotkanie wybiorę itp:) Buziaki..
 
reklama
Do góry