reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Stopi zabkowanie przy 3 i 4 jest duzo bardziej bolesne, J@goda ona efektu 1 łyżeczki nie przejawia, ale dziewczyny na kwietniowkach juz mi poradzily sensownie - aby wszystko na razie miksowac. Wczoraj efekt byl - obyło sie bez wymiotów. I ze przy 3,4 i katarku mialy podobnie .... ufff. Nieco sie uspokoilam.

dronka - co do zwolnienia - rozumiem doskonale, ale niestety nie znam. Tak mysle ze moze jakis prywatny lekarz ci wystawi???

Dziubasku co z toba, hormony dołuja?? Moze wpadnij do mnie na ciacho - pogoda kiepska a dzieciaki na dywanie sie pobawia i bedzie luz :-D
 
reklama
Dronka nie pomogę bo ja raz w życiu brałam opiekę nad dzieckiem od lekarza. I tylko państwowo chodzę, ale może do luxmedu uderz, albo do medicover.
 
Bosko, ale co ja tam wiem. Stronnicza jestem i tyle;-) Ja umieram na kręgosłup;-) Z newsów będzie warszawskie spotkanie pogaduchowe dla małych i dużych i średnich , ale to już jutro dam znać, bo ledwo łażę. A generalnie babyboomowe mamy rządzą!!!

Juz czytałam na FB i doczekac sie nie moge :-)

PATEWKA :-) u nas 4 wyszly bezbolesnie :-) p.s. nie weidzialm,ze czworki tak z tylu w szczęce rosna!!! Lenie pozno wyszedl pierwszy zabek... ale jak zaczely wychodzic to bezbolesnie i bardzo szybko..I ma juz ich duzoooo :-)


DRONKA mysle, ze umow sie prywatnie do jakiegos pediatry.. i nie powinno byc problemu..a za ten rok urlop juz policzylas??
 
Ostatnia edycja:
a w siedzonku to AsiaKC Dominisia ;) niby 4 dni starsza od mojego chlopaka, a polowe mniejsza

aniaslu: moje wrazenia po spotkaniu: bylo bardzo milo i fajnie ze moglam sie wyrwac "do ludzi". mam tylko obiekcje male do drugiej czesci - mialo to byc "jak sie bawic z dzieckiem" a wyszedl z tego wyklad o rozwoju dziecka, z czego juz prawie nic nas nie dotyczylo - byc moze bylo to spowodowane tym ze Oliwier byl za duzy do tej grupy, gdzie byly same maluchy prawie.
w przyszlosci lepiej by bylo sprobowac zrobic grupy z dziecmi zblizonymi wiekowo. ale mimo wszystko spotkanie bylo fajne. czekam na nastepne :)


stopi: mialam sie spytac, jak malego chce uczyc pic z kubka to lepiej zaczynac od tego scietego kubka czy kupic ten lovi 360? czy oba? ;)
 
stopi no mój jest najstarszy -hihihi.

Juz widze!! :-) Slodziak!!!

a co u ASI? Dawno nie pisala.. a na spotkanku byla to napsizcie jak Dominisia??


PEPERKA ja zrobilam tak,ze kupilam najpierw ten sciety kubek i z niego mala pila w domu, a potem na spacery i do mleka z kleikiem ryzowym ten lovi. Na spacery tez mam bidon ze słomką.
 
reklama
peperka ja też mało skorzystałam ze spotkania z fizykoterapeutką, też myślałam, że będą propozycje zabaw (chętnie poszłabym na takie spotkanie). Ale ja myślałam, że mało skorzystałam przez to, że mój Igi ganiał po tej sali jak szalony, bo go wszystko ciekawiło i prawdę mówiąc to ja nie wiele zdążyłam zarejestrować z tego co mówiła prowadząca.

Ja muszę jakiś nowy kubek na spacery kupić. Bo ten nasz TT jest do 12 miesiąca i Igi już nie powinien z niego pić a kubek ze słomką nam się rozwalił :-(.
W domu to pije z normalnego kubka.
 
Ostatnia edycja:
Do góry