reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
Moja jest na etapie powtarzania lierek ... nawet nie wiedzialm o tym,z e takie maluchom mozna je juz pokazywac.. Moja mama mnie zaskoczyla, bo z Lena tak zaczela robic... i faktycznie jak sie jej pokaze i powie to powtarza je...

A co do niezachłyśnięcia, to jakis czas temu Lena piła actimela ze zwykłego kubka.. pod koniec przechyliła go za bardzo i nosem wciągnęła jogurt.. cała zrobiła sie czerwona... histeria.. a ten jogurt nosa nie chciał opuscic...

PEPERKA on jest chyba w tym samym przedziale wiekowym... i naprawde nie ma roznicy czy kupisz pieska czy tego miska.. bo i tak na razie Oliwierek nie bedzie wykorzystywac jego funkcji.. a pozniej bedziesz miala juz jedna rzecz z glowy - cos co pokazuje literki. Gdyby rok temu ten misiek byl tanszy brala bym go zamaist pieska. p.s. spotkanie na KABATACH

PATEWKA u nas zabkowanie jest zupelnie niezauważalne... wiec nie wiem czy to moga byc.. zabki... ale moze faktycznie tak jak pisze JAGODA moze za duza łyżeczka, albo wieczorem jest przejedzona ??? Choc kto wie moze to zabki????


DZIEWCZYNY JAKIE SANKI POLECACIE??? CZY TRZEBA NA COS ZWRACAC PRZY ICH ZAKUPIE??? zielona jestem w tym temacie...
 
Stopi dobrze jak mają odkręcane oparcie, to dłużej posłużą. Mi się te metalowe cienkie oparcia nie podobają, wydają mi się zimne i nie wygodne.
Ale płozy to lepiej metalowe, bo wytrzymalsze.
Dobrze jak mają półeczkę na stopy, najlepiej odkręcaną, bo starszakowi będzie przeszkadzać.
No i mi się marzą takie ze śpiworkiem.
Choć dla takiego chodzącego dzieciaczka, jak będzie wchodził i schodził, to taki śpiworek może przeszkadzać.
Nie wiem jak się sprawdza ten pchacz z tyłu, widziałam na allegro tylko.
No i ja wolę drewniane siedzisko nie plastikowe.
 
JAGODA wielkie DZIEKUJE!!!!!!!!!!!!! za dokladne info o sankach.. :-)

p.s. dziewczyny no napiszcie cos jak było na spotkaniu!!!! :-)
 
Bosko, ale co ja tam wiem. Stronnicza jestem i tyle;-) Ja umieram na kręgosłup;-) Z newsów będzie warszawskie spotkanie pogaduchowe dla małych i dużych i średnich , ale to już jutro dam znać, bo ledwo łażę. A generalnie babyboomowe mamy rządzą!!!
 
Hej dziewczyny jestem mamą z Warszawy i z chęcia bym sie do Was przyłączyła:)

Mam do Was pytanko czy znalecie lakarza pediatre bo potrzebuje 2 tyg zwolnienia (dzięki temu mój powrót do pracy bedzie po nowym roku a nie za miesiąc - a czego sie nie robi dla maleństwa bo wracac na koniec roku gdy świeta tuz tuż to niewyorażalne dla mnie) a moja pediatra jest to osoba z powolania i taka chętna nie jest a nie chcialabym nadurzywac jej dobroci wiec potrzebuje lekarza co najlepiej przyjerzdza na wizyty domowe w wiadomym celu:) ale obojętnie oby na marudne dziecko i "przeziebione" wystawił zwolnienie :):) dzieki za odp
pozdrawiam
 
stopi: na tego z literkami to moj jeszcze za maly.

w czwartek to i ja raczej moge, ale w sumie to gdzie chcecie isc? :)

dziubasek: a ty gdzie dzis wsiaklas?

Ja w ostatniej chwili dowiedziałam się od męża, że muszę jechać do ubezpieczyciela zgłosić szkodę i musiałam zmienić kierunek :( BArdzo żałuję, że nie dojechaliśmy z Olafciem. Tym bardzie, że ostatnio rzadko się widujemy.

a w ogóle to jakieś dół i niemoc mnie ogarnęła ostatnio...
 
witaj dronka. możesz wziąć 2 tygodnie wychowawczego :-) będzie uczciwie, a efekt ten sam :-D i niczyjej dobroci nie nadużyjesz - same plusy!!
 
reklama
Izabk planuje wziąść wychowawczy ale od konca lutego jakbym zdobyła zwolnienie to w nowym roku mam jeszcze 38 dni urlopu a potem dopiero wychowawczy...wiesz zawsze pensja byłaby a tak na wychowawczym nieststy pieniązkow nie ma wiec próbuje przedluzyc pobyt z dzieckiem :)
 
Do góry