reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
Wszystkiego najlepszego dla Olafa

a na spotkanie nie idę w piątek, bo mój Bartek zasypia między 10.30 - 12 i wstaje ok 13-14 więc żadna godzina mi nie pasuje, bo by zasypiał i wył albo bym musiała go obudzić i wtedy też wyje. :) jakaś makabra. więc w piątek ok 13-14 najchętniej mam czas na spacery.
 
i ja dolaczam sie do zyczen. wszystkiego naj naj naj!
dziubasek juz raz pytalam, ale moze nie widzialas, nie potrzebujesz kremu na rozstepy? mam z AA prawie cale opakowanie, kupil mi sie w zestawie jakos zaraz po porodzie i tak lezy, chetnie oddam
 
Dzięki peperka :)
chyba nie doczytałam, z chęcią wezmę od Ciebie ten krem, cały czas się czymś smaruję, w ciązy z Olafem uniknęłam rozstępów, może teraz też dam radę?!?!
 
stopi - w poniedziałek nie będę mogłą, ale reszta dni jak na razie wolna :-)


Gaja w koncu zaczela sama jesc łyzeczką :-D w stylu dosc dowolnym, ale wczoraj na kolacje pół miseczki gestej kaszki sama włozyła do buzi, a dzis pół miseczki krupniku!! tylko miseczke muszę przytrzymywać, choc przestala juz mi ją wyrywać :-D
musze ją nagrać!!

edit - nagralam, wiec sie chwale ;-)
[video=youtube;zM0SgJ4m19U]http://www.youtube.com/watch?v=zM0SgJ4m19U[/video]
 
Ostatnia edycja:
Ja od rana do teraz caly czas na Kabatach bylam u jendej, a potem u dwoch innych kolezanek.. chyba powinnam na tych Kabatach zamieszkac!!

DZIUBASEK ja w ciazy niczym sie nie smarowalam.. tylko mylam sie plynem oliwkowym Ziaja za 5zl :-) i nie mam ani jednego rozstepu :-) p.s. spoznione zyczonka.. :-)

IZA brawo dla Gai!! p.s. ja mam taka mate pod miseczke, zeby mala miseczki nie przewracala... Z jednej strony sie sprawdza, ale jak mala sie uprze, to odrywa cala mate z miseczka z blatu ...To moze czwartek??

MARIA PRZEPRASZAM!!! zmiana planow... musze jutro troche wczesniej podrzucic Lene dziadkowi i jechac na mokotow po pilke do rehabilitacji.. Przepraszam!! ale moze we wtorek mozesz sie spotakc???

PEPERKA w E.Leclerc jest ten miso uczniaczek Fisher price za 89zł .. on jest chyba nawet fajniejszy od tego peiska, bo ma wyswietlane literki na brzuszku..Jutro bedziesz kolo tego skepu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
peperka nie strasz tym śniegiem...
Ja we wtorek i środę mogę cały dzień.
W pozostałe dni muszę do 16 wrócić do domku.
Ale jeśli spotkanie byłoby ok. 10-tej to jestem w stanie nawet w inne dni się wybrać.
A we wtorek to rano mamy zajęcia otwarte w przedszkolu, to mogę ale później.

My mamy edusia Ignaś nie jest jakimś mega fanem.
Ale on ogólnie nie jest fanem zabawek, no chyba, że to są zabawki Krystiana,
aż nie wiadomo co mu kupować.
 
Ostatnia edycja:
Do góry