reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
hmmmmmmmm to ciekawe z tym pieskiem i z h&m też :) dziś idę do arkadii, to wejdę na sklep zobaczę tego pieska.
Stopi to może się umówimy w przyszłym tygodniu na kawę i plac zabaw? - tylko nie środa
 
Cześć dziewczyny, ja do Was po prośbie.
Za tydzień ląduję z moim krasnalem na dłuższy czas w Centrum Zdrowia Dziecka. Chcę swój pobyt w Wawie wykorzystać na zakup wózka, spacerówki. W naszym wypadku nie wchodzą w rachubę żadne sklepy internetowe, bo krasnal jest dzieciaczkiem z deficytami zdrowotnymi. Mam do Was pytanie: czy możecie mi polecić jakiś sklep z wózkami, ale taki, żeby był duuuuży wybór wózków i jeszcze gdzieś od strony CZD, żebym w jedną strone 2 godiny sie nie przebijała przez Wawę.
MamaHelenki (która mnie tu na Was nasłała;-)) poleciła mi Centrum M1 w Markach, ale nie sprawdzałam jeszcze na mapie - to w miarę blisko od CZD?
Dzięki za wszelkie wskazówki:)
 
Patewka, ciuszki bardzo mi się podobają :)

Las Kabacki, Plac Wilsona i Kalimba...lubię te miejsca, jak coś zorganizujecie to pewnie się dopiszę :) chociaż w tym tygodniu już poumawiani jesteśmy bo pogoda ma dopisać :)

OLaf nauczył się schodzić z łóżka, nie wiem czy pisałam ;) a ostatnie osiągnięcie to jak zapytamy go jak robi krówka to mówi "MMMMMMMMMMMMM" :)
A oto mój "prawie" roczniak :)
 

Załączniki

  • DSC_0178 - Kopia [1024x768].jpg
    DSC_0178 - Kopia [1024x768].jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 18
franiowamamo blisko czd to będzie ciężko bo to obszar bez marketowy raczej, najbliżej to chyba w Falenicy jest sklep ze wszystkim dla dziecka, oni się na allegro ogłaszają.
Ja tam fotelik samochodowy kupowałam, bo mieli najtaniej i opłaciło mi się z Pruszkowa przez Wawę przedrzeć i odebrać osobiście.
Poszukam tego sklepu, bo to dawno było nie pamiętam dokładnego adresu.

A samo CZD to tam tylko chyba małe sklepy są, my byliśmy na badaniach na wiosnę i nie widziałam tam po drodze (jechałam od mokotowa, bo przedzieraliśmy się z Pruszkowa) żadnych większych sklepów chyba.
A wydaje mi się, że stamtąd to bliżej będzie do Promenady niż do M1 w Markach ale bardzo dobrze, to się nie znam.

To ten sklep w Falenicy, na allegro też można ich znaleźć:
http://www.swiatdziecka.net.pl/podstrony/regulamin.php?k=89&klucz=f2dc320b98513311be7f10b1d

W sklepie w realu mają sporo wystawionego towaru, wózki, foteliki, zabawki, ubranka,buty itp.

Dojazd do CZD skręca się w żegańską, a do falenicy trzeba pojechać prosto i tam już w falenicy trzeba skręcić, żeby do sklepu dojechać.
 
Ostatnia edycja:
Dzięki dziewczyny za wszystkie wskazówki.
W pobliżu CZD to nawet nie ma gdzie pieluch kupić.. trzy budy przed samym szpitalem.. ale to inna bajka. W każdym razie wielkie dzięki za pomoc:) Poszukam tego sklepu w Falenicy:)
 
franiowamamo no o to mi chodziło mniej więcej, ja też tam nie mogłam nic namierzyć. A przy szpitalach zazwyczaj są sklepy ze wszystkim "potrzebnym". A to przecież ogromny szpital.
Ja przynajmniej byłam w szoku, że tam jest dookoła taka słaba "infrastruktura" jeśli chodzi o sklepy.
 
A w jakim ja byłam szoku:) Przyjechałam z dzieckiem z drugiego końca Polski z 5 pieluchami i 2 słoiczkami zakladając, ze tu na bank bedzie super zaopatrzenie w art dla dzieci. Teraz jestem juz mądrzejsza w to doświadczenie:)
Jeszcze raz dziekuje za wskazówki
 
reklama
A w jakim ja byłam szoku:) Przyjechałam z dzieckiem z drugiego końca Polski z 5 pieluchami i 2 słoiczkami zakladając, ze tu na bank bedzie super zaopatrzenie w art dla dzieci. Teraz jestem juz mądrzejsza w to doświadczenie:)
Jeszcze raz dziekuje za wskazówki
chyba Mama Helenki dobrze Ci polecila..Swiat dziecka bedzie najlepszym rozwiazaniem w tamtej okolicy. p.s. jak bedziesz samochodem, to szybko dojedziesz p.s. tylko nie w godzinach szczytu. Tam maja bardzo duzy wybor wozkow, ale drogo.... teraz powinny byc jakies promocje pdo koneic roku. p.s. pzodrowienia dla mamy helenki.. ktoras gdzies sie zaszyla...




MARIA przepraszam,ale w tym tyg. to mam sajgon z czasem ... chyba ze w piatek???
 
Do góry