reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

PATEWKA ja dzis znow na Kabatach ,a potem na Natolinie byłam... :-) jezdze tam do kolezanek, bo one w tak pogode wychodza na dlugie spacery z dziecmi jak ja ... a bylas w tej kawiarni gdzie z dzieckiem mozna przyjsc??
moze tam mozemy sie spotkac w wiekszej grupie???
.. albo wiem ,ze w C.H. BlueCity otowrzyli jaka sale dla dzieci... aa i przymierzam sie na wypad do sali na Natolinie :-) p.s. dzieks za nr. tel :-)
 
reklama
Patewka i ja dziękuję za spotkanie z Tobą i Julcią. Oby kolejne było szybciej niż zazwyczaj! Ciuszki wszystkie pasują na mnie :)
Maria to ta pani będzie trójeczką w swoim domu się zajmowała? Cena chyba jest o 2/3 mniejsza od standardowej? Co to w ogóle za Pani?
Stopi, Ty rzeczywiście często na Ursynowie jesteś :)
 
Dziubasek - super ze pasuja, ale tez podobaja sie ;-):-D? W sumie zapomnialam sie zapytac - w jakim szpitalu chcesz rodzic, juz cos wybralas?

Stopi - nie byłam. Ale kawiarnia, przy byle jakiej pogodzie wydaje sie byc dobrym pomysłem :tak: No i dzwon koniecznie jakbys sie wybierala na Ursynow :-D

Iza, J@goda - zyjecie???
Maria super z opiekunka, sama zlozylam wniosek o zlobek - no zobaczymy....

Pralke dzisiaj zamowilismy - pogonil nas z decyzja wczorajszy wieczor bo Jula wymiotowala, nawet nie wiem od czego. Na szczescie dzisiaj juz jest ok.
 
Maria - super, że tak szybko udało się znaleźć! bo przecież zaadaptowac jesczze trzeba :-) a ile płacisz takiej pani?

stopi - ja też uskuteczniam długie spacery nawet w niepogodę ;-) dziecko na plecy i 3 godziny marszu! to lubię najbardziej :-) byle nei wiało za ostro..

patewka - a jaką pralkę kupiłaś?

ja jestem najbardziej chętna na spacer! las kabacki mi się marzy..
przyszły tydzień?
 
Więc do mojej Pani dziecko trzeba wozić, i Pani nie wychodzi na spacery -bo z trójką maluchów trochę jej ciężko. Pani ma około 45 lat i jest mamą mojej koleżanki, zajmuje się dziećmi od dawna. Koszt to niestety 1000zl za 4 godziny dziennie 5 razy w tygodniu. każda dodatkowa godzina to 12 zlotych, wydaje mi się że koszt dość duży jak na to że dzieci jest troje, ale zależy mi na tym żeby były jakieś dzieci bo u mnie w rodzinie nie ma żadnych dzieci, a potem chcę Bartka do żłobka oddać czy nawet do przedszkola to musi się trochę oswoić z dziećmi :)
chętnie też bym się z wami spotkała, ja to mieszkam obok arkadii - więc arkadia fajna sprawa. albo może plac wilsona - tu jest super plac zabaw :)
 
jak to peperka - 40 do wydania w grudniu ? na carrefurze? moze za te bony zakupowe - bo ja je cholera niechcacy wywalilam (jak na tej reklamie).
Iza - popieram - zakładaj - można dobrze zarobić jak widzisz, ja jej zawiozę Bartka a on pójdzie spać akurat, jak go odbiorę to już wstanie :) nic nie musi robić a kasa się nabija.
 
Czesc

A mi sie mail zwalil tzn... ktos chyba mi jakies swinstwo wyslal dzis na maila i co minuta dostaje maila.. tak,ze zapchalo mi juz skrzynke cala...

Wczoraj pogoda byla rewelacyjna, wiec bylam na 11,5 h spacerze..
jak wyszlymy z mala o 8 30 na pobranie krwi, tak wrocilysmy do domu o 20tej. spacer do centrum i po centrum... pozalatwialam wszystkie sprawy...:-D:-D:-D

a w H&M jest - 50 %na kombinezony i kurtki jak ktoras nie ma jeszcze dla dziecka.

MARIA placic 108zl za pieska ,przy kasie dostajesz bon na 40zl do wydania w sklepie.
p.s. ja chetnie pojde na ten pac zabaw, bo czasem tam z mala chodze..a dawno nie bylam i do kalimby na kawke bym poszla

IZA ja chetnie do lasu kabackiego przejde sie???? to co kiedy???? p.s.na razie mam niestety negatywne info od kolezanki w Twojej sprawie... :-(
 
reklama
IzaBK u nas jednak można nianię zna od 1500zł za cały dzień znaleźć, więc 1000zł za 4 godziny by nie przeszło raczej.

Dla mnie to nadal za drogo, 2000zł za opiekę miesiąc za 8zł to dla mnie niewyobrażalna suma.

Swoją drogą u nas brakuje takich pań zajmujących się kilkorgiem dzieci na raz, więc jak czujesz powołanie to próbuj ;-).
 
Do góry