reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

taak, ale na allegro opisowo nie znajde ;) bo kiedys w sklepie meblowym widzialam to chcieli 150 zl za takie gowno! mysle ze na allegro bym znalazla taniej, chociaz kto wie.

to w poniedzialek arkadia? o ktorej godzinie?
ktoras z was sie wybiera na to spotkanie 19 listopada?
 
reklama
w poniedziałek? nie doczytałam wcześniej.. w poniedziałek nie mogę :baffled:

poszukałam na allegro na oślep, ale nic nie znalazłam :sorry2:
 
Czesc

Wczoraj pol dnia lena spedzila na zajeciach.. wyjsc nie chciala.. dzis mialam z nia nechac na imprezke dla dzieciakow i rodzicow.. ale mala zasnela o 1w nocy wiec padam dzis... i sily mi brakuje...

IZA napisz na PW o co chodzi .. jak bede mogla to pomoge... tylko musze wiedziec o co chodzi i zobaczyc czy w tej sprawie te osoby z ktorymi wspolpracowalam beda mogly cos zdzialac.

PEPERKA a moze poprostu stolik doczepiany do kanapy??? ja sie z taka nazwa spotkalam .. tylko znajomi robili na zamowienie,bo taniej wyszlo i idealnie im pasowala do kanapy
p.s. nie polecam wymiany dywanu w tym momemncie.. moj jest juz do wyrzucenia tak pieknie Lena sie nim zajela :-)


MARIA ja 2msc temu maialm nianie, ktora szukala pracy z polecenia.. i juz ja kolezanka przejela- bierze 1100zl, jak dziekco spi to sprzata, gotuje.. jest rewelacyjna
 
Urodzinowe buziaki dla Gai:) Spóźnione ale szczere:) Kolejna śliczna dziewczynka Ci rośnie Iza..
Dziubasek, zdrowia dla Ciebie i Maluszka (jak postępy w wyborze imienia??)
U nas katar za katarem leci, z lekką przerwą na trzydniówkę. Jeremim zajmuje się teraz Jego Mama Chrzestna, stąd moje zainteresowanie stawkami dla niań, Stopi 1100 to baaaaardzo przystępna cena!! My się zastanawiamy ile zapłacić, chociaż nasza "niania" nie chce kasy.. Tyle, że u nas jest z zamieszkaniem itp.
W pracy mówiąc delikatnie tak sobie:zawstydzona/y: Ulubione powiedzenie mojego szefa to "dzisiaj zostanie Pani troszkę dłużej i ...." I wiecznie niezadowolony.. Odzwyczaiłam się od szefów;-) Niewykluczone, że niedługo będę szukać pracy:)
 
hej niedzielnie :-D

Jutro juz nie bede rano zagladac na bb -
prosze potwierdzcie kto bedzie w Arkadii?
Proponuje 10:30 kolo wystawy Smyka na dole - pasuje ??

Dziubasku mam wziac dla ciebie ciuszki do obejrzenia?

malina wrr ... z takim szefem ;-)
 
stopi: stolik zostaje ten sam. to ma byc taka mala drewniana podkladka na "porecz" kanapy takiej z szerokimi bokami. a dywan moj jest okropnie brudny i nie da sie go doprac, a maly po nim sie porusza i to wszystko dotyka. poza tym wymiar nie bedzie pasowal, wiec zmienie. dosc tanie te dywany, wiec nie jest to jakis wielki problem jak by cos sie stalo za rok czy dwa
ja jednak odpuszczam arkadie jutro
 
Hej! Chwilę temu przylecieliśmy z Rzeszowa. Olaf lot zniósł idealnie :) Możemy latać :)
Jutro do Arkadii z chęcią :) 10.30 brzmi ok - Olaf będzie pewnie spał bo to jego pora!
Ciuszki weź koniecznie!

Iza, szkoda, że się nie pochwaliłaś, że byłyście w tv - bym Was nagrała :) i obejrzała :)
MAlina, współczuję szefa, a może gdzie indziej sama nim będziesz?!?! Ja też się od nich odzwyczaiłam, w ostatnim miejscu pracy ze swoim widywałam się raz na miesiąc i to był układ idealny.
FAjnie, że młoda osoba się Jeremim zajmuje. Kurcze zobaczyłabym WAs :) Może jakieś zdjęcie byś wstawiła swojego synka, co?
Imienia nadal nie mamy!
 
Ostatnia edycja:
Stopi - co to za cena!!!!!! a za ile godzin ta cena? kurcze, no ale koleżanka ją przechwyciła więc dalej nikogo nie mam, chyba że za ponad 2 tys bez gotowania i sprzątania, a mi zależy na codziennym odkurzaniu, bo moje psy lnieją jak szczoty i wieczorne odkurzanie nic nie daje, muszę zawsze rano tez odkurzyć przed biegiem Bartka po mieszkaniu i zjadaniu włosow.
Malina- trzydniówkę też właśnei przeszliśmy, i katar mamy :) a szef - wrrrrrrrrrrr aż się boję bo też odwykłam w ogole od pracy :) chciałabym zostać z maluchem przynajmniej do przedszkola ale cóż kasa wzywa :(
 
reklama
Dziubasek, Iza - ile razy Olaf i Gaja śpią dziennie, bo Bartek śpi raz 1,5 - 2 godzin, i pada już o 18 ale przetrzymuję go do 19.30 bo to za wcześnie ta 18 mi się wydaje. A popołudniu już nie chce drugi raz zasnąć chociaż często jest zmęczony ale zasnąć nie chce. A w nocy budzi się o 24 i o 2 czasem, a potem o 6 na ogół już wstaje :( co dla mnie jest koszmarem.
 
Do góry