reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

O widze że Arkadia kusi :-D;-) To co poniedzialek ?
Ja bede starala sie dojechac wczesniej - kolo 10 na pobranie krwi, potem bardzo chetnie sie z Wami zobacze. Dziubaska i Ize znam wiec tylko stopi i peperka beda dla mnie zagadka. Umowimy w jakims charakterystycznym miejscu - zeby nie glowkowac :tak:

A wczoraj (nieopatrzenie) samochodem do pracy pojechalam - na rozmowe z szefem. W jedna strone 2h, powrot 1,5. MASAKRA :angry: Stopi co do tego salonu chetnie sie podpytam :) I mam wrazenie ze jak pada - wawa zawsze bardziej sie korkuje.
Dziubasku wysokich lotów ;)
Iza 4 h spacer - podziwiam, w tvn nikogo nie znam, czyzbys chciala jakas afere pokazac?
 
Ostatnia edycja:
reklama
patewka - aferka? hehe, nieee:-D
chodzi mi o "między kuchnią a salonem' z 28.października, bo byłyśmy tam z Gajką, a nawet nie widziałam :confused2: chodzi o 5 minut nt blw..
stopi - gdyby Ci się udało, to byłoby boosko!!
 
Cześć dziewczyny, dawno mnie tu u was nie było, ale może jeszcze któraś mnie pamięta. Ja mam do was pytanie, bo niestety potrzebna mi niania - muszę wrócić do pracy, na dodatek do pracy która nie ma stałych godzin! raz będzie to 8 innym razem może mniej a może i wcale ! no dramat! nie wiem gdzie szukać jakiejś sprawdzonej opiekunki. Ceny tez mnie powalają za te opiekunki - wierzyć mi się nie chce, no ale cóż jak mus to mus. Może macie jakieś znajome nianie?
Gaja - cały czas cię podziwiam za to chodzenie w chuście, ja od dawna już nie mogę nosić malucha - 11 kg waży ale przy 9 kg już sprawiało to mi straszny ból, nie wiem czy coś robię ciągle nie tak - jak na maksa dociągam to czuję ulgę ale nie na długo, po 10 minutowym spacerze potem dwa dni wstać nie mogę :)
Mój maluch raczkuje, wstaje i chodzi wzdłuż mebli i za pchaczem, ale nie chce sam chodzić ani się puścić :( Gaja pewnie Gaja już biega ?
 
Maria - szkoda, że nie udało nam się spotkać, może coś bym podpowiedziała z wiązaniem ;-)
Gaja jak chce pobiec, to na kolanach. CHodzi raczej statecznie ;-) zwłaszcza, że zwykle coś wtedy niesie, więc się stara nie upuścić, hehe
niani z Wawy żadnej nie znam.. a kiedy wracasz do pracy? ile masz czasu na szukanie niani?
 
takie pytanie z innej beczki, wiecie jak sie fachowo nazywaja takie podkladki drewniane na bok fotela/kanapy zeby mozna bylo jakis kubek postawic? nie wie jak to dokladniej wytlumaczyc. bede musiala kupic cos takiego a nawet nie wiem o co sie pytac :)
 
Iza - w grudniu wracam :( szybciutko, mam jedną panią na oku, ale to tak ostatecznie.
Peperka - pierwsze słyszę o czymś takim, jedyne co mi wchodzi do głowy to tacka:)
 
reklama
Do góry