reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
w normie wszystko wyszło - na szczęście :)
Przytyłam już 8 kg, fakt poszłam dziś do lekarza po obfitej kolacji, pewnie to też wpłynęło na wynik wagowy.

Piękna pogoda była dzisiaj, chciałabym żeby codziennie tak było!
Iza, jak odstawianie GAji od piersi?
 
dziubasek - ciesze sie z dobrych wyników ;-) na pohybel cukrzycy!!

chwilowo odstawianie zawiesiłam, gaja goraczkuje, chyba czwórki idą, bo oprócz goraczki nic sie nie dzieje, no i przez to na cycu wisi non stop :-(

dziewczyny, jak wyszukac w necie archiwalny program "miedzy kuchnia a salonem"?
 
Witam i z anieobecnosc przepraszam - brak swojego kompa na wyjezdzie..

A teraz w skrocie opis 1,5msc wyjazdu...
Pogode mielismy super - nawet w Niemczech non stop bez kurtek mozna bylo chodzic, albo w cienkich jesiennych kurtkach, a wlebie zaliczylam nawet plazowanie :-)
Trojmiasto - rewelacyjne, kocham to miesjce!!!!!!!

Potem ŁEBA i Mistrzostwa Polski, losiek jest srebnym medalista Polski (byl by 1 gdyby nie pomylil trasy wyscigu ... ehh nie myslacy chlop...) Zostal powolany do kadry narodowej i przygotowan olimpijskich, ale odmowil.. wiadomo chodzi o kase...

Niemcy 0 najpierw Kiel kilka dni, potem BAWARIA - bylismy na mistrzostwach Niemiec pod Monachium , nad ejzioremw gorach.. tam jest pieknie!!! To wogole inne Niemcy... strasznie na bogato,,, widac to juz po camych autach jakie tam jezdza

Potem juz KIEL .. gdzie z nudow codziennie plynelam z Lena promem na druga strone kanału i robilam lacznie 20km szybkim tempem trace do centrum i z powrotem ... zaliczalam IKEE na obiad i zeby lena pobrykala z dzieciakami na placu zabaw.... Losiek od rana do nocy byl w robocie...

I ostatni tydzien MAZURY - w koncu odpoczelam, bo babcia zajela sie troche Lena....

pospotykalam sie z dziewczynami z BB lipcowego i w trojmiescie i na Mazurach
Ogolnie musz epochwalic Lene bo 17h w samochodzie zniosla super!!! :-) i inne trasy dlugie tez..

uwaga!!!!!!!!!!!!! mamy juz 10zebow i nie wiem kiedy one jej wyszly!!!!! zero oznak!!!!!! czworki zauwazylam dopiero. Do tego mala sprobowala jzu chyba wszystkiego jesli chodzi o jedzenie...
 
Ostatnia edycja:
moja roczkowa słodycz: :-)

IMG_8902.JPG

IMG_8852.JPG
 
smaczna lyzka :)

a u nas chorobsko sie przyplatalo. najpierw ja i tesciowa, teraz maly i zaczyna meza brac. mi juz przechodzi, ale maly najgorzej to znosi bo ma temperature :/

Iza: ten program to z kiedy? bo to jakos od niedawna leci dopiero
 
Iza, no Gaja, jako roczniak, cudnie się prezentuje :) No i to przebranie :) Wklej nam tu zdjęcie jak malusia była i za dynię ją przebrałaś ;) chyba było takie zdjęcie, nie? czy coś mi się pomyliło?
100 lat dla GAji! i Buziaki od Olafcia dla dziewczyny, z którą był pierwszy raz w życiu w kinie :)
 
reklama
Do góry