reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

lolkak - tak, na początek elastyczna będzie idealna :-) optymalnie - ok 3 miesięcy.. mam na zbyciu świetną ;-)

HELP! poszukuję przepisu na ciasto ze śliwkami (ew. innymi owocami), takie dość ciemne, wilgotne, puszyste, z dużymi "dziurami" - jak gąbka naturalna..
Patewka - pewnie masz coś takiego w zanadrzu? :-)

Chętnie odkupię, ale w tej chwili moje konto świeci pustkami :-(
 
reklama
Iza lubie ciasta ze sliwkami - na blogu mam 3 przepisy, moim nr 1 jest ten: Chatka Patki: Placek ze śliwkami i cynamonem

Ale poniewaz prosisz o nieco inne doznania ;) wypróbuj lepiej to:
Chatka Patki: Placek ze śliwkami
tylko z komentarza bierze dane, bo oryginal to na prodiż

Wychodzi pięknie rowniez najnowsze ciasto wstawione na moim blogu, tylko ono ma wyczuwalne migdaly i oliwe, ale jest pieknie puszyste i proste jak drut. Aha, jesli zamiast zwyklego cukru dasz brazowy - ciasto bedzie ciemniejsze :)
 
Iza lubie ciasta ze sliwkami - na blogu mam 3 przepisy, moim nr 1 jest ten: Chatka Patki: Placek ze śliwkami i cynamonem

Ale poniewaz prosisz o nieco inne doznania ;) wypróbuj lepiej to:
Chatka Patki: Placek ze śliwkami
tylko z komentarza bierze dane, bo oryginal to na prodiż

Wychodzi pięknie rowniez najnowsze ciasto wstawione na moim blogu, tylko ono ma wyczuwalne migdaly i oliwe, ale jest pieknie puszyste i proste jak drut. Aha, jesli zamiast zwyklego cukru dasz brazowy - ciasto bedzie ciemniejsze :)

o rany jakie cuda :-) Od razu bym się na nie rzuciła ;-)
 
Patewka wykładów nie polecam, bo się będzie nudziła i przeszkadzała, ale imprezy otwarte, wycieczki jak najbardziej.
Czasami są takie spotkania, że dziecko może wszystkiego dotknąć spróbować. Najlepiej wejść w tą zakładkę dla najmłodszych.

Ja przyznam że nie byłam z Krystianem jeszcze, w tamtym roku leżałam w szpitalu, ale moja koleżanka mówiła, że spoko fizyka dla przedszkolaków jest nawet dla małych przedszkolaczków. Ona była też z synkiem na politechnice na zajęciach i tam podobno było nudniej.
Tylko w tej chwili nie wiem kto będzie prowadził w tym roku, muszę rozpuścić wici i się dowiedzieć.

My z Krystianem dzień po jego 3 urodzinach byliśmy na pokazach naukowych, wtedy do Warszawy przyjechała taka sława europejska w popularyzacji fizyki. I najpierw występowali studenci stowarzyszeni z centrum kopernika a potem ta gwiazda.
I o ile pokaz studentów się Krystianowi podobał o tyle już występy belga nie bardzo. Podejrzewamy, że przeszkadzało mu, że pan nie mówił po polsku.
 
jeszcze nie zrobiłam tego ciasta.. we wtorek pójdę na targ po śliwki :-)

:-)
IMG_8528%20gaja%20kanga.JPG
 
reklama
Do góry