reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
hejka wróciłam :)
I jak z tym spacerem? Ma być ładna pogoda :) Co prawda Olaf był lekko przeziębiony, ma jeszcze katarek ale pewnie do jutra/pojutrza zniknie :)
Pogoda ma być ładna :)
To co środa/czwartek?
Zoo/Łazienki?
alternatywnie na złą pogodę knajpka na Ursynowie :)

Iza, skąd takiego kangura dorwałaś?
Malina, fajnie, że wracasz do pracy, ja chyba trochę tęsknię za pracowaniem ;) Pamiętaj, żebyś zdąrzyła nas odwiedzić i Zoo przed powrotem!
 
głosuje na czwartek w łazienkach :-D!!
a, jeszcze troche tego kangura dorzuce..

IMG_8527%20iza%20kanga4.JPG
 
więcej chętnych brak? ;-) jedna osoba za środą, jedna za czwartkiem.. i pomysłodawczyni, której obydwa dni pasują.. no ciężka sprawa ;-)
 
Ja jestem za środą, co do miejsca to jestem za łazienkami, knajpka na ursynowie też ok :-). Muszę na chwilę na Al.KEN pojechać, dlatego zoo mi trochę nie po drodze.
 
dziewczyny a może skusicie się na czwartek? Olaf ma jeszcze mały katarek i potrzebujemy jeszcze jeden dzień.
Peperka jutro się popakuj, a w czwratek przyjedź, co? i w czwartek dokończysz.
Na spotkanie przeznaczysz pewnie max. 4 godz z dojazdem.
Patewka, szybkiego powrotu do zdrówka!
Jagoda a w czwartek możesz na al. Ken podjechać?
W czwratek ma być też zdecydowanie najładniejsza pogoda :)
 
niestety jutro robie pranie i dopiero w czwartek bede mogla wszystko pakowac :/ poza tym nie chce miec nic dodatkowego na glowie w czwartek, bo musze dobrze rozplanowac co mam zabrac itd ;)

wiem tez, ze jak w czwartek gdzies wyjdziemy to malemu sie poprzestawiaja drzemki i bede musiala potem sie nim zajmowac non stop bo bedzie marudzil, a tak to ladnie sobie spi i mam czas na inne rzeczy
 
reklama
Do góry