reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
Iza, przesadziłąś już z tym piątkiem :)
My jutro na pewno nie przyjedziemy na spacer, w czwartek mozemy, a w piątek z zakelntą się umówiłam :)
W takim razie peperka wysokich lotów!!!
 
Ja tak czy siak jadę dziś do Warszawy na al.KEN i być może mokotów, jakby która była chętna na spotkanie dajcie mi znać na tel.
Jutro (w czwartek) mogę się spotkać w Pruszkowie, np. w parku potulickich.
W piątek mogę ale do 15-16 maksymalnie, bo jestem słomiana wdowa od czwartku do końca weekendu i muszę sama Krystiana z przedszkola odebrać.
W sobotę wybieram się z chłopakami na fizykę dla przedszkolaków w centrum Wawy, też mogę się na spacerek umówić.
 
dziubasek: brzuch juz spory? :) jak samopoczucie?

Jagoda: ja juz chyba sobie odpuszcze spotkania. musze jechac na wierzbno odebrac leki, ale w sumie lenia mam lekkiego i sobie raczej odpuszcze. a twoj numer to mam juz z wczesniejszego spotkania ;)

mojemu maluchowi sie kuzynek Adas wczoraj urodzil, 4150 przez cc ;)

fajnie sie bede pakowac - polowa to krotkie spodenki i bluzki :D przynajmniej malo miejsca to zajmuje

doczytalam na amerykanskim TSA, cos ja nasi celnicy, ze dla dziecka mozesz miec mleko (zarowno z piersi jak i mod) w butlach wiekszych jak 100 ml i nie musisz nic probowac itp, tak samo ze sloikami - oczyiwscie wszystko w rozsadnych ilosciach. wystarczy ich tylko poinformowac ze cos takiego masz. Zobaczymy jak to uznaja u nas, bo TSA to taka wyrocznia od przepisow w sumie, ale w Polsce wszystko jest mozliwe.
 
Imię jeszcze nie wybrane :( JAkoś nam weny brakuje :)
Czuję się dobrze, nadal mam sporo energii, na szczęście, choć bywają dni, że brzuch (już nawet spory;)) ciąży i muszę trochę poleżeć, a nie zawsze Olaf mi da! DAniel wraca późno, bo 19-20 dopiero jest w domu więc muszę dać radę.
Dzidzia sporo rusza się w brzuszku, coraz częściej. 30 września mam usg połówkowe i nie mogę się doczekać tej wizyty.

Jutro odwiedza nas zaklenta z Wiktorkiem i prawdopodobnie pójdziemy do ZOO, jak któraś z Was ma ochotę dołączyć, to zapraszamy :)
Szkoda, że spotkanie w tym tygodniu nie wypaliło, z chęcią bym się z Wami spotkała!

Pozdrawiam Was serdecznie :)
 
dziubasek - no właśnie!! a ja Cię miałam MT na plecach wiązać uczyć :/

ja dziś miałam niemiłą niespodzianke.. nie miałam pojęcia, że są remonty na dworcach PKP we włochach i ursusie, przez co pociągi mają przerwy w jeżdżeniu przez pruszków do wawy. Dzięki temu spędziłam na pruszkowskim dworcu sporo czasu, a następnie na śródmieściu, bo źle zerknęłam który pociąg jedzie do pruszkowa, a który dojeżdża tylko do zachodneij :/
 
reklama
Do góry