reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
ja również nie dam rady,pogoda jest piekna więc musze wykorzystać ją,mam mnóstwo prania.no i spraw troche do załatwienia na mieście a jak pada to nie moge załatwiać...tak żałuje ale niestety nie mogę...
 
Tak :-) piekna dzisiaj pogoda - juz trzecie pranie robie ;-)
Dzis Szymek pojechal na zielona szkole chociaz wczoraj antybiotyk lekarka mu przepisala (ale ze nie ma temp i ogolnie poza niedajacym sie wyleczyc katarem wyglada ok wiec na wyjzad pozwolilam). Miska tez rozlożona - wrocila wczoraj z 38 st goraczki - chyba wirus grypowy ...

I tak sobie czekamy na sezon grzewczy bo przerazliwie chlodne mieszkanie w nocy nie sprzyja wyleczeniu ... Niestety w mojej spoldzielni co roku podlaczenie ogrzewania jest odwlekane najpozniej jak to sie tylko da ....

Milego spotkania w Zlotych zycze i moze kiedys sie skusze na te Aktywne mamy - Jagoda dzieki za wyjasnienie :-)

A gdzie na Kabatach jest ta knajpka przyjazna dzieciom? Moglbym podejsc kiedys i obczaic przy okazji spacerku :laugh2:
 
Oj dziewczyny ŻAŁUJCIE!!!!
Spotkałyśmy sie z Jagodą i Igim i było bardzo fajnie :) Chłopaki bawili sie pod ekranem a my nawet wiedziałyśmy o co w filmie chodzi :)
Po kinie wykorzstałam ładną pogodę i poszłam na pieszo do domku :) Olaf tak się wybawił, że padł mi w wózku w drodze powrotnej i śpi do tej pory!
Mam nadzieję, że następnym razem będzie lepsza frekwencja! Zgodna z wcześniejszymi ustaleniami :)
Jogoda, bardzo dziękuję za miłe spotkanie :)

Iza, to ja wpadnę do Was :) RAczej w nast.tygodniu mnie nie będzie cały tydzień, ale w kolejnym na pewno ;) Umówimy się. Dzięki.
 
Witam się ponownie z Wami i przepraszam, że praktycznie się tu nie udzielam :sorry2:– czasu wiecznie brak, ledwo co na październikówki znajduję.

I mnie bardzo kusiło to dzisiejsze spotkanie (Jagoda dzięki za linka do AM) tym bardziej, że pogoda ładna to zrobiłabym Oldze wycieczkę do Stolicy :-) no ale okazało się, że M ogołocił mnie z ostatnich drobnych i od ostatnich zakupów miał moją kartę także byłam zupełnie bez gotówki, nawet na Flipsy dla Młodej nie miałam :baffled:
Ale na następne spotkanie z chęcią się wybierzemy, mam nadzieję, że jeszcze we wrześniu coś będzie bo od października wracam do pracy, także niewiele niestety mi czasu na radość z tych chwil w domu zostało :-(.
Fajnie, że chłopcy dobrze się bawili i mamy miały chwilkę na film i pogadankę :happy2:.

Pozdrawiam


 
Dziewczyny żałujcie :-), choć na drugi raz myślę o dwóch scenariuszach, na brzydką i ładną pogodę, bo dziś aż się prosiło o to zoo co nie wypaliło w zeszłym tygodniu.

IzaBK, dziubasek Mam nadzieję, że będę mogła dołączyć razem z MT do nauki motania :-), chętnie się z wami spotkam :-).

Ja straciłam początek filmu, bo w Igim obudził się duch odkrywcy :-).

W piątek ma nie padać, może spacer w parku potulickich w Pruszkowie jakby nie padało?

Co do AM to chciałabym, żeby spotkania były w miarę regularne, najfajniej jakby udało się wypracować chociaż jedną propozycję spotkania na tydzień.

Jutro to nawet by mogło padać, bo mam 20kg brzoskwiń to wpakowania do słoików.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jagoda - wiesz... nie tylko możesz, ale i musisz być, bo oprócz Twojego miłego towarzystwa potrzebujemy Twojego pięknego MT w celach edukacyjnych :-D ja wciąż nie kupiłam kolejnego, bo chusty mi tak bliskie.. (wiszą na tym allegro i moje serce krwawi :-( )
spotkania AM raz na tydzień to bardzo ambitny plan ;-)
 
Do góry