reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
Hej laski!
100 lat mnie tu nie było. Pamięta mnie ktoś jeszcze???
oj naprawę szmat czasu tu nie zaglądala... co słychać?
Podczytałam, ze Gaja i Emilka kanapeczi pałaszują, zazdroszczę! u nas taa posuch a żarciem, że szok. Czasem jak Kuba cos zgubi to wtedy Michał szczęsliwy do pysia wkłada ale to tyle, musiałabym chyba dla niepoznaki te kanapki na podłoge rzucać by zechcial się zainteresować... :D
 
witaj kilolku
Ja też się pochwalę, że Olaf od 3 dni wcina kanapeczki na podwieczorek z masełkiem i pomidorkiem, a na obiadki gotuję mu warzywka i mięsko na parze więc już nie mam problemu z karmieniem obiadkami :) W sumie bardzo wygodne to gotowanie na parze i smaczne. Wszystkie dania Olafa jego tatuś mu chce zjeść :)
No i kupki po tym jedzeniu mu się poprawiły :) Oczywiście słoiczki nadal będziemy podawać w awaryjnych chwilach, ale myślę, że będzie ich coraz mniej.
A co u Was? Bo jakoś pusto tu się zrobiło...
 
oo dzieki dziewczyny za tyle zgloszen ;) jedna z moich marcowek ma juz mi sprawdzic bo raz w tygodniu w Auchan bywa, wiec juz wam glowy nie bede zawracac :)

ja kompletuje prezenty na nasz wyjazd i prawie codziennie jezdze gdzies cos odebrac ;)

mysle nad zakupem fotelika BeSafe z isofixem, taki co tylem sie da montowac, chyba 0-18 kg. uzywa ktoras z was moze?
 
cześć dziewczyny! jutro z zaklentą i Wiktorkiem wybieramy się na seans Multibabykino na Targówku. Ktoś chętny by dołączyć do nas?

peperka nabierzesz wprawy z zakupami i lepiej Ci pójdzie na wyprzedażach w stanach :)
 
oo dzieki dziewczyny za tyle zgloszen ;) jedna z moich marcowek ma juz mi sprawdzic bo raz w tygodniu w Auchan bywa, wiec juz wam glowy nie bede zawracac :)

ja kompletuje prezenty na nasz wyjazd i prawie codziennie jezdze gdzies cos odebrac ;)

mysle nad zakupem fotelika BeSafe z isofixem, taki co tylem sie da montowac, chyba 0-18 kg. uzywa ktoras z was moze?

ja słyszałam tylko tyle, że podczas wypadku isofix potrafi sie wypiąć ...:baffled:

cześć dziewczyny! jutro z zaklentą i Wiktorkiem wybieramy się na seans Multibabykino na Targówku. Ktoś chętny by dołączyć do nas?

peperka nabierzesz wprawy z zakupami i lepiej Ci pójdzie na wyprzedażach w stanach :)

a już myslałam ze sie spotkamy bo ja z kumpela na MultiBaby na Ursynów sie wybieram ...
 
Ja mam ochotę na multibabykino ale nie mam co z moim pięciolatkiem zrobić, więc muszę czekać do przyszłego tygodnia aż pójdzie do przedszkola, tyle, że ja najchętniej do złotych tarasów bym się przejechała.
 
Hej

My wrocilysmy z Niemiec, Lena sie wypluskala w zimnym morzu :-) Lecialysmy pierwszy raz tylko we dwie i powiem szczerze,ze im ona jest starsza tym ciezsze loty .... W tamta strne lecielismyw burze i turbulencje byly straszne.. bardzo odczuwalne, bo lecialam tym malm smiglo- lotem hehe Za to obsula mila, sloiczki Lena dostala na pokladzie, na lotnisku ze strony LOTU wszytsko bez kolejki, ja oprocz bagazu mailam, lozeczko turystyczne fotelik i wozek :-) (napisze pozniej info co do przepisow na naszym lotnisku)


Po powrocie wczoraj Lena wyladowala w szpitalu, ale dzis wyszlysmy. Spadla ze stromych , betonowych schodow przed domem na glowe i zaliczyla pierwszy pobyt na chirurgii dzieciecej p.s. polecam oddzial chirurgii w Bielanskim, Mala dostala kroplowe, zrobiono badania, podlaczono na noc do monitora. Kilka siniakow, male obtarcia. 3min po upadku byla juz happy, tylko ja zalamana.. do dzis chodze w jakims amoku :-( sekundy nieuwagi i takie akcje... Wogole pobyt juz z rocznym dzieckie w szpitalu to masakra i bedzie gorzej...


p.s. moja wcina kanapki z maslem, wedlinka, serem, pomidorem, ogorkiem i salata. ostatnio zjadla tez kanapke z bulka z ziarnem. ja jej nie kroje na kawaleczki kanapek, ona sonie gryzie je sama sowimi calymi zabkami i 2 wychodzacymi. Owocow tez nie kroje. Jak ejj kroilam to mala chciala polykac cale kawalki, a tak to ladnie gryzie :-)


MALINA u nas pupa wogole sie nie poci w tych pieluchach, ale e NB uzywalam glownie w dom, na spacery te inne. Widocznie co dzidzia to inne upodobania :-) jak poszukiwania pracy??

PEPERKA podaj mi link, gdzie namierzylas jak ten fotelik wtestach wypada... ten mocel Besafe izi combi x3 nie moge w testach namiezyc, czy o inny Ci model chodzi??
 
Ostatnia edycja:
INTERESUJACE :-) PRZEPISY co do lotu z dzieckiem, niezaleznie od linii loniczych.

Dla dziecka powyzej 12msc. nie mozna zabrac picia !!! tzn mozna zapomniec o soczku, wodzie do mleka itp.. chyba,ze jest to w buteleczce do 100ml. Dla dziecka ponizej 12msc mozna zabrac soczek itp. problem w tym,ze na lotnisku nie kupi sie soku dla dziecka, wiec jest sie skazanym na zwykly soczek, czy wode kupiona na lotnisku , ewentualnie mozna zabrac sama granulowana herbatke i rozrobic z woda z samolotu. Chyba,ze tak jak ja bedzie sie mialo szczescie i po przedstawieniu przepisow celnik Was przepusci.

p.s. kaszka gotowa w kartoniku jest uwazana jako produkt polplynny i mozna ja zabrac Polecam!!!

Wozek trzeba zlozyc i przeswietlic tak jak bagaz podreczny (male utrudnienie jak sie leci samemu z dzieckiem)

Jak leci sie LOTEM i partnerami to odprawia sie przy stanowisku dla osob potrzebujacych pomocy i inwalidow czyli bez kolejki. Na przeswietlenie bgazu podrecznego kieruja do biznes klasy, zeby nie stac w kolejce.

W Locie dziecko dostaje sloiczki owoce + obiadek ;-)

Wozek otrzymuje sie zaraz przy samolocie (jak latalam Niemcy-Majorka nie bylo tak )

Fotelik mozna spokojnie zabrac, nawet jak ja jest przekroczony limit wagowy bagazu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Kilolek, ja tez Cię jeszcze pamiętam;-);-);-)
Jeremi kanapki pochłania pięknie, moje zupy nie cieszą się się już taką atencją..
Dziubasek, ja mam cichą nadzieję na to zoo wreszcie:) Czy Tobie się nie znudziły spacery w zoo?? Może w przyszłym tygodniu??
Stopi, BIEDNA LENA, całe szczęście, że dobrze się skończyło.. Jeremi zaczął stawać, więc u nas zaczyna się kosmos. Najchętniej wstaje w wannie, kiedy jest namydlony:baffled: Nie mogę Go utrzymać.. A ze mnie wyrodna matka, bo już chwilami nie mam siły za Nim latać:zawstydzona/y: A co do pracy, to drugie spotkanie mi się kroi. Zobaczymy..
 
Do góry