reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

dziewczyny ma moze ktoras z was niepotrzebna folie babelkowa, ale taka z duzymi bablami? musze jakos wozek do samolotu zapakowac.
na allegro sprzedaja taka folie, ale po jaka cholere mi 100 m ?
a moze macie jakis inny pomysl jak wozek zawinac? chodzi mi o zapakowanie go dopiero przed wejsciem do samolotu
 
reklama
Malina typów imiennych, jak zwykle nie mamy, dla dziewczynki mieliśmy :) Miała być Maja, fajnie się komponowała nam Maja i Olaf :) a teraz nie wiem....
Pokaż nam fotkę jak Jeremi wyglądał w tak ważnym dniu :)
A jak tam rozmowa? Dużo cv wysyłasz? Namówiłaś rodziców na zostanie z Jeremim?
I jak w poradni metabolicznej?
Iza no sami faceci będą :))) Cóż może kiedyś namówię się na trzecie dziecko, ale to pewnie w odległej przyszłości, na pewno jak pierwsza dwójka pójdzie przynajmniej do przedszkola :)
Co do płci, to sama widziałam na usg i ja pierwsza powiedziałam"Znowu chłopak :)" mam twardy dowód w postaci fotografii z usg :)
kpi od razu po macierzyńskim wracasz do pracy?
peperka to jednak bierzesz wózek? Może chusta wystarczy? a jakiś wózek na miejscu skombinujesz?
 
dziewczyny ma moze ktoras z was niepotrzebna folie babelkowa, ale taka z duzymi bablami? musze jakos wozek do samolotu zapakowac.
na allegro sprzedaja taka folie, ale po jaka cholere mi 100 m ?
a moze macie jakis inny pomysl jak wozek zawinac? chodzi mi o zapakowanie go dopiero przed wejsciem do samolotu


A nie możesz zrobic tego na lotnisku - są takie stanowiska gdzie owijają.
 
bierzemy jednak wozek, a fotelik kupimy na miejscu i zwrocimy przed wylotem. wozek potrzebny bo 3 godziny na lotnisku z moim klockiem (juz ponad 9 kilo, a lecimy za ponad miesiac) to nie do wytrzymania. a chuste pozyczam od stopi, ale uzyje jej tylko na czas wejscia do samolotu i ewentualnie w nim. a jak sobie pomysle ze potem na miejscu trzeba swoje odstac w kolejce do imigration to ja dziekuje z nim na rekach tam stac, poza tym Oliwier nie jest nawet przyzwyczajony do ciaglego noszenia i byloby mu po prostu niewygodnie.
w samolocie bedziemy uzywac Lot-owskiej kolyski, nie wiem jak maly sie bedzie miescil bo ona niby do 6 miesiecy tylko, ale skoro mozemy jednak ja miec to niech tak bedzie.
w sumie to wozek kupilam wlasnie na ten lot, wiec glupio by bylo go nie brac ;)

co do owijania, to nie widzialam u nas takiego stanowiska, ale ostatnio lecialam rok temu - ile to u nas kosztuje?. a ten wozek jest na samym lotnisku potrzebny, wiec owijac bede juz przy wejsciu do gate'u. ostatecznie bedzie zwykla folia babelkowa + torba plastikowa od wozka.

dziubasek jak ci szybko ta ciaza leci, dopiero co mowilas ze jestes w ciazy :)
 
dziubasek - niestety tak to na razie wygląda ;(, raczej wracam a im dłużej patrzę na swoją córeczkę tym bardziej nie chcę ... ale cóż, kredyt, dziecko no i przyszłość... oboje musimy pracować ....

peperka - niestety w sprawie wózka w samolocie nie pomogę, nigdy nie stałam przed takim wyzwaniem ... , a czemu chcesz opakować wózek w folię? - zawsze jak leciałam to ludzie po prostu oddawali wózki do bagażowych ...
 
bierzemy jednak wozek, a fotelik kupimy na miejscu i zwrocimy przed wylotem. wozek potrzebny bo 3 godziny na lotnisku z moim klockiem (juz ponad 9 kilo, a lecimy za ponad miesiac) to nie do wytrzymania. a chuste pozyczam od stopi, ale uzyje jej tylko na czas wejscia do samolotu i ewentualnie w nim. a jak sobie pomysle ze potem na miejscu trzeba swoje odstac w kolejce do imigration to ja dziekuje z nim na rekach tam stac, poza tym Oliwier nie jest nawet przyzwyczajony do ciaglego noszenia i byloby mu po prostu niewygodnie.
w samolocie bedziemy uzywac Lot-owskiej kolyski, nie wiem jak maly sie bedzie miescil bo ona niby do 6 miesiecy tylko, ale skoro mozemy jednak ja miec to niech tak bedzie.
w sumie to wozek kupilam wlasnie na ten lot, wiec glupio by bylo go nie brac ;)

co do owijania, to nie widzialam u nas takiego stanowiska, ale ostatnio lecialam rok temu - ile to u nas kosztuje?. a ten wozek jest na samym lotnisku potrzebny, wiec owijac bede juz przy wejsciu do gate'u. ostatecznie bedzie zwykla folia babelkowa + torba plastikowa od wozka.

dziubasek jak ci szybko ta ciaza leci, dopiero co mowilas ze jestes w ciazy :)

Nowa usługa foliowania bagażu na Lotnisku Chopina — Lotnisko Chopina w Warszawie :: Warsaw Chopin Airport
 
kpi: chce zafoliowac bo bagazowi tymi wozkami rzucaja itp i moze nie przezyc podrozy, a zabezpieczenie wozka lezy w tym przypadku po stronie pasazera. a wozek mam nowiutki, wiec szkoda by bylo go zniszczyc od razu
nie zazdroszcze ci powrotu do pracy :/ ja posiedze z maluchem pewnie az pojdzie do przedszkola - z drugiej strony mozna zbzikowac tak siedzac z dzieckiem non stop..

czechow: 25 zl za sztuke bagazu?! chyba poglupieli! na allegro mozna kupic folie za niecale 20 zlotych, 0,5 m x 100-140 mb.. i tak mam zamiar wlasnie zrobic, zawine sobie w domu ;)
 
Ostatnia edycja:
kpi: chce zafoliowac bo bagazowi tymi wozkami rzucaja itp i moze nie przezyc podrozy, a zabezpieczenie wozka lezy w tym przypadku po stronie pasazera. a wozek mam nowiutki, wiec szkoda by bylo go zniszczyc od razu
nie zazdroszcze ci powrotu do pracy :/ ja posiedze z maluchem pewnie az pojdzie do przedszkola - z drugiej strony mozna zbzikowac tak siedzac z dzieckiem non stop..

czechow: 25 zl za sztuke bagazu?! chyba poglupieli! na allegro mozna kupic folie za niecale 20 zlotych, 0,5 m x 100-140 mb.. i tak mam zamiar wlasnie zrobic, zawine sobie w domu ;)


Pewnie że pogłupieli - w końcu żerują na takich jak my.... ale z drugiej strony wózek kosztuje więcej ;-) Może spytaj w jakimś saturnie albo media markcie i może dadzą ci z jakiegoś telewizora. Oni mają tego mnóstwo
 
reklama
Do góry