reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

bo pewnie nie bedzie mi sie chcialo latac po sklepach i pytac o ta folie, a jeszcze do zapakowania sloikow babelkowej potrzebuje ;) za te kilkanascie zlotych wole posiedziec w domu :)

moze ktora z was miala podobna sytuacje i wie co mozna z tym zrobic: kolezanka ma 2,5 letnia corke i druga 2 miesieczna. ta starsza od tygodnia zaczela plakac z byle powodu, nie chce sluchac jak cos sie do niej mowi, nie chce sama zasypiac (a wczesniej bez problemu zasypiala), w ogole duzo marudzi i nic jej nie pasuje (a to mleko za zimne, a to za cieple, a to wcale nie chce, a moze jednak chce i tak w kolko). nie jest tak ze rodzice nie poswiecaja jej uwagi, bo ta mlodsza duzo spi i mama sie starsza zajmuje, do tego dziadkowie prawie codziennie sa, tata tez sie zajmuje itp wiec wydaje mi sie ze to nie jest chec zwrocenia uwagi (ale moze sie myle?). moze cos poradzicie, bo kolezanka momentami juz ma dosc ;) czy to jakis bunt 2 latka czy co?
 
reklama
bo pewnie nie bedzie mi sie chcialo latac po sklepach i pytac o ta folie, a jeszcze do zapakowania sloikow babelkowej potrzebuje ;) za te kilkanascie zlotych wole posiedziec w domu :)

moze ktora z was miala podobna sytuacje i wie co mozna z tym zrobic: kolezanka ma 2,5 letnia corke i druga 2 miesieczna. ta starsza od tygodnia zaczela plakac z byle powodu, nie chce sluchac jak cos sie do niej mowi, nie chce sama zasypiac (a wczesniej bez problemu zasypiala), w ogole duzo marudzi i nic jej nie pasuje (a to mleko za zimne, a to za cieple, a to wcale nie chce, a moze jednak chce i tak w kolko). nie jest tak ze rodzice nie poswiecaja jej uwagi, bo ta mlodsza duzo spi i mama sie starsza zajmuje, do tego dziadkowie prawie codziennie sa, tata tez sie zajmuje itp wiec wydaje mi sie ze to nie jest chec zwrocenia uwagi (ale moze sie myle?). moze cos poradzicie, bo kolezanka momentami juz ma dosc ;) czy to jakis bunt 2 latka czy co?

My też mieliśmy ten problem - tylko ja mam troszku starszą córę niż koleżanka. Może być to okres buntu może być okres adaptacyjny . U nas trochę się to ciągnęło - poświęcaliśmy sporo czas na Gabi, ja chodziłam z nią (tylko nią) na place zabaw, do kina itp itd, włączałam ją do zajmowania się młodszą ale tylko wtedy kiedy sama tego chciała, dużo przytulaliśmy i omawialiśmy jak dalej będzie to wszystko wyglądało. Gabi jest większa więc i więcej rozumie ale tylko tyle mogę powiedzieć. Niech koleżanka dużo z nią rozmawia ale jednocześnie powoli też niech zaznacza że będzie zajmować się też młodszą bo jej bardziej jest potrzebna
 
Stopi, dzięki za komplement:) Apropos pieluch wielorazowych, to nie używam w końcu, bo dupka Jeremiemu się okrutnie w nich poci:-(
Dziubasek, zdjecie wstawię, jak jakieś do mnie dotrą:) Ja nie robiłam, bo nie wiedziałam w co ręce włożyć:) CV wysłałam jedno, ale drogą "niestandardową".
Rozmowa się odbyła (a nawet dwie). Nie zapeszam;-);-);-).
Paperka, folię kupisz też w hipermarketach budowlanych na metry.
 
Iza ja tez bym chętnie zobaczyla jak Gaja zjada kanapki bo jakos nie wyobrazam sobie zeby ktorakolwiek część kanapki wylądowała w buzi Wiktora:)
moja córeczka ma skończone 8 miesięcy i dwie jedynki dolne dopiero wyszły 2 tyg. temu a kanapeczki już od miesiąca szama więc ja sobie wyobrażam jak Gaja zjada kanape.

UWAGA!!!UWAGA!!!
OLAF BĘDZIE MIAŁ BRATA :))))))))))))))))))))))))))))

Moje przeczucie, jak zwykle, się nie sprawdziło.
tak wogóle to gratuluję,dawno mnie nie było a tu takie cudowne wieści.my też już zaczęliśmy starania o rodzeństwo dla EMilki ale coś marnie idzie,to już III cykl z clo i nic :( jednak nie ma tak łatwo w naszym przypadku.buziaki
 
Peperka - objawy u 2,5 -letniej osóbki, mogą być związane też z jakimiś lękami... może to też być w związku z maleństwem , ale i z wiekiem albo z wykluwającym się jakimś przeziębieniem a może to jeszcze zęby ( nie wiem czy ma już 5 ? ) . Moja starsza ostatnio mi jęczała i ... wyszło że na przeziębienie.
 
reklama
Witam,

Ja jestem z Piaseczna:tak:, jutro pewnie podjedziemy do Auchan bo mamy tu Bartka i chcę poogladac buciki (Olga już się "wyrywa" do chodzenia:-)). Także jak coś to chętnie pomogę :happy:
 
Do góry