reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

ja się wpisałam na aktywnychmamach że będę a co do godzinki to się dostosuje bo i tak musze dojechać,a już z koleżanką planowałysmy wypad do zoo więc bardzo mi to pasuje, (koleżanka jest tu z forum maria28 i pewnie tez będzie)
 
reklama
helloł!!!
Jagoda, uaktywniłas sie :-)
my nadal z leciutką biegunką :-(
ja moze we wtorek dam rade, ale NA PEWNO o 15 musze byc juz w domu spowrotem :/
 
Hej,

sawi poproś Marię, żeby też się dopisała na AM.

Dziewczyny ja bym też wolała przed południem rozpocząć spotkanie, wrócić mogę później niż 15.

dziewczyny mam prośbę, po za dodaniem się do spotkania dodajcie się też do grupy.
 
Ostatnia edycja:
peperka ja zauważyłam, że jest narobione dużo małych grup, ja próbuję stworzyć dużą grupę Warszawską, spotkanie już stworzyłam, więc teraz to by było dublowanie. Admin mi mówiła, że w przyszłości tylko duże grupy będą miały siłę przebicia i ewentualne możliwości na finansowanie spotkań, małych grup sponsor raczej nie będzie zasilał. Dlatego zamiast kilku podgrupek próbuję stworzyć jedną dużą grupę. W obrębie tej grupy mogłyby spokojnie funkcjonować mniejsze podgrupki mam, tak jak mają to dziewczyny z Lublina na przykład, dlatego takie kluby liczą się na aktywnych mamach. A te nasze kluby, pruszkowski, grodziski itp. mają po 3 członkinie i to nie ma sensu na dłuższą metę. Lepiej stworzyć dużą grupę a na przykład w ramach tego robić spotkanie Grodziskie, pruszkowskie itp.
 
ja już wpisałam sie na AM przekaże Marii żeby się wpisała,co do godzinki to może troszkę późniejsza np.12 bo żeby być na 10 w wawie muszę przebić się przez mega korki (jeżdżę autem) a jak na 12 to wyjade po 10 i ominą mnie korki.
 
reklama
cześć! :-)

Ja spróbuję być :-) dopisałam się. Nie wiem czy napewno, i w jakim składzie, ale postaram się.
Jak się przedszkole zacznie to będzie mi łatwiej (w godzinach porannych lub wczesnopopołudniowych) dojechać.

A peperka pisała o grupie aktywnych mam z bb - to są warszawskie spotkania.
 
Do góry