reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
Iza: ja caly tydzien mam miec "przerwy" w dostawie wody miedzy 8-17, czyli zupelny brak wody jak narazie.

malina: moze jakas spodnice i cos z krotkim rekawe lub bez rekawow (ale nie na ramiaczka). mysle ze spokojnie mozesz miec sandalki na obcasie czy cos w tym stylu. ja tak w wakacje chodzilam na rozmowy. jeszcze zalezy na jakie stanowisko ta rozmowa :)
 
IzaBK a u mnie jest woda. Wprawdzie mam sajgon, bo sama z chłopakami jestem pierwszy dzień, wczoraj w nocy wróciliśmy ale zapraszam.
Ignac od 6 spał całe pół godziny, Krystian kota w domu dostaje. Normalnie już mam dość a do 16 jeszcze trochę muszę wytrzymać.
Nie wiem jak Ignaśka do łóżeczka przyzwyczaić z powrotem, zaklimatyzował mi się w gościach i w domu jest ble.
 
MALINA to zalezy gdzie idzieszszukac pracy i z kim bedziesz rozmawiac... inaczej ubierz sie na rozmowe zkobita, a inaczej facetem. tzn, jak z facetem to w taki upal nie ma problemu zalozyc sukienke , czy bluzke bardziejw ycieta bo gorac.. ale jak z kobita to radze co nieco schowac, to czesto kobbietom wlacza sie zazdrosc.,.. a Ty ladna i zgrabna dziewczya jestes!!! p.s. a gdzie idziesz w sprawie pracy??
 
malina - zleciało nie wiadomo kiedy :), ma to swoje złe strony bo coraz bliżej do powrotu do pracy ....:(,
tak jak mówia dziewczyny - zalezy na jakie stanowisko ... ale mysle, za koszulowa bluzka z krótkim rękawem, spódniczka beda ok !
 
Co do sandałów to nie każda firma je toleruje --- w mojej byłej pracy nie do pomyślenia było by kobieta miała odsłonięte palce u nóg (firma austriacka)
 
Jagoda - dzieki :-) o 12 na szczęście włączyli wodę spowrotem, a potem to już wybyłam..
pojutrze wyjeżdżam, ale może w przyszłym tygodniu uda się nam spotkać na spacerku? :-)

malina - a w jakim charakterze szukasz pracy? pochwal się co na rozmowie :-)
 
ale pamietajcie ze rozmowa o prace to nie sama praca. ja rozumiem ze firma ma swoje wymagania np dotyczace butow, kolorowo itp, ale przeciez ty jeszcze nie pracujesz. ogolnie to ma byc w miare skromnie i elegancko, bez odslaniania sie za bardzo, ale nie musi to byc od razu dlugie spodnie / rajstopy, zakryte buty itd
jak szlam na rozmowe o prace to mialam wzorzysta spodnice, biala bluzke na ramiaczka a na to taka rozpinana bluzeczke z krotkim rekawem by zakryc ramiona, a na nogach sandaly na obcasie - a do pracy pozniej chodzilam zawsze w zakrytych butach, zakryte nogi, stonowane kolory itd

stopi: nie masz co robic tylko na BB siedziec? ;P
 
reklama
ale pamietajcie ze rozmowa o prace to nie sama praca. ja rozumiem ze firma ma swoje wymagania np dotyczace butow, kolorowo itp, ale przeciez ty jeszcze nie pracujesz. ogolnie to ma byc w miare skromnie i elegancko, bez odslaniania sie za bardzo, ale nie musi to byc od razu dlugie spodnie / rajstopy, zakryte buty itd
jak szlam na rozmowe o prace to mialam wzorzysta spodnice, biala bluzke na ramiaczka a na to taka rozpinana bluzeczke z krotkim rekawem by zakryc ramiona, a na nogach sandaly na obcasie - a do pracy pozniej chodzilam zawsze w zakrytych butach, zakryte nogi, stonowane kolory itd

stopi: nie masz co robic tylko na BB siedziec? ;P


Wiesz co to sporo zależy od szefa (czy też osoby rekrutującej) oraz stanowiska - u mnie szef bardzo przykładał uwagę do ubioru osoby ubiegającej się o pracę.
 
Do góry