reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Ja zamiast oilatum kupowałam Minisi emolium na początku (miała bardzo suchą skórę) i był ekstra. I zdecydowanie tańszy jest.

I w rumianku też kąpałam wszystkie swoje dzieci. O częstym uczuleniu małych dzieci na rumianek dowiedziałam się jak Łukasz miał 3 czy 4 m-ce :-D Na szczęście nas to nie dotyczy.
 
reklama
Hej,

Patewka stworzyłam grupę zamkniętą i tylko ja mogę przekazać uprawnienia, fakt, że nie jest zbyt popularna i mogłabym ją zamknąć równie dobrze. Może tak zrobię po prostu.

A co do uprawnień tutaj, to nie robię od kilku miesięcy nic, pisałam już do administracji kilkakrotnie, że nie jestem w stanie opiekować się tym wątkiem i nikt mi uprawnień nie zabiera. A ja strasznie nie lubię być nie fair.

Zjechaliśmy w niedzielę, już mam katar :shocked2:. Chłopaki lepiej chyba znieśli powrót ze wsi.
 
DZIUBASEK ale ja Ci zazdroszcze !!!!! dzidzia w brzusiu ahh tesknie... :-)

MALINA doszly pieluszki.. widzisz ja troche nieobecna bylam na bb , a mialam Ci napisac o piluszkach.. przepraszam :-(

KPI a w ktorym tygodniu zycia Natalce wyskoczylo to uczulenie??
 
cześć dziewczyny!

długo nie było mnie u Was, ale z Franią wylądowalam w szpitalu ,miala zakażenie dróg moczowych.

wrócilam do pracy na 2 tyg, choroba Frani iii j estem na wych.
 
stopi - zabiłaś mnie tym pytaniem ... to było chyba około 5 tygodnia, zbiegło sie z upałami i na początku byliśmy przekonani, ze to potówki ...a dlaczego pytasz?

Framama - córcia już zdrowa, mam nadzieje?
 
cześć!
kpi23 odpukać , tak. ale wiesz teraz co 2 tyg robimy badanie moczu i przy każdej sytuacji gdy Frania będzie podwyższą temp to trzeba robić badanie moczu czy nie powtarza się choroba.
ale wiecie dziewczyny ja mam taki żal do siebie, bo po 2 tyg mojego pobytu w pracy Frania zachorowała. i tak sobie myślę ,że gdybym z nią została to by nam się to nie przydarzyło . :(

moje córeczka to ranny ptaszek więc już nie śpimy i wszystkim mamom mówimy dzień dobry!
 
Framama: nie sadze bys uniknela zapalenia bedac z mala w domu, to by nic nie zmienilo. Corka Stopi miala infekcje drog moczowych (bezobjawowa wprawdzie) a ona z Leną jest cały czas. Wiec sie nie obwiniaj!
 
peperka ale wiesz nie wiem co o tym sądzić siedziałam z córeczką w domu ponad 7 miesięcy po czym wróciłam do pracy , Franie oddałam do prywatnego żłobka przy pracy (pracuję ,a właściwie pracowałam na Wilanowie) iiii po 2 tyg wylądowałyśmy w szpitalu na Działdowskiej 10 długich dni, w taki upał,że lało się ,ze mnie. jeszcze w pokoju 4 dzieciaki : 2 z zapaleniem płuc (niemowlaki około miesiąca) ,moja z zakażeniem dróg moczowych iii dziewczynka z wirusem ROTA. nieźle co? ja myślałam ,że śni mi się jakiś koszmar!
 
reklama
Do góry