reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
kpi - ja byłam z Elą na diecie bezmlecznej, bezjajecznej, bezmarchwianej, niesmażonej.
Da radę - ze słodyczy polecam ciastka śniadaniowe TAGO - smakują jak trochę wiórowate pierniki, ale popite wodą są całkiem całkiem :-) to były moje jedyne słodycze przez prawie dwa lata, bo długo karmiłam, nie chciałam, żeby małą jadła nutramigen.
dieta monotonna niestety...
Eli pomogło, gdy zaczęłam ją myć mydłem biały jeleń i prać w płatkach mydlanych..

moniska - tak tak, tkana nati

dziubasek - zazdroszczę!!! cudne chwile przeżywasz, a jeszcze cudniejsze przed Tobą! uwielbiam noworodki :-D

no, lece na plaże, bo dziś cieplutko i słonko się uśmiecha z niebieskiego nieba ..
 
kpi - mi z tamtego okresu pozostało dokładne czytanie składu produktów jakie kupuję - białko mleka i jaja są czasem w produktach, któych o to nie podejrzewasz... te TAGO były genialne bo "czyste", a dobrze smakowały :-)
trzymam kciuki i wierzę, że Ci się uda utrzymać i laktację i dietę! no i efekt uboczny - dla figury taka dieta jest cudowna :-D
 
kpi - ze słodyczy teraz sonko wypuścił chrupki ryżowe z gorzką czekoladą. Są naprawdę smaczne. Oczywiście jest napis, że może zawierać śladowe ilości białek mleka, ale to na wszystkim jest.
 
kpi - mi z tamtego okresu pozostało dokładne czytanie składu produktów jakie kupuję - białko mleka i jaja są czasem w produktach, któych o to nie podejrzewasz... te TAGO były genialne bo "czyste", a dobrze smakowały :-)
trzymam kciuki i wierzę, że Ci się uda utrzymać i laktację i dietę! no i efekt uboczny - dla figury taka dieta jest cudowna :-D
ehhh... ja rowniez musialam miec taka diete od urodzenia Pawelka i wytrzymalam niestety tylko 4,5 miesiaca :-(
kpi - ze słodyczy teraz sonko wypuścił chrupki ryżowe z gorzką czekoladą. Są naprawdę smaczne. Oczywiście jest napis, że może zawierać śladowe ilości białek mleka, ale to na wszystkim jest.

jak gdzies byl taki napis, wlasnie o tym mleku, o sladowych ilosciach jaj, to niestety Pawelka wysypywalo.
 
reklama
kpi tak mi sie przypomnialo - Szymek byl a raczej jest bezmleczny - kupowalam mu sojowe slodycze - nawet krówki sojowe znalazłam i sama podzeralam bo byly przepyszne Moze warto to wypróbowac jak juz cie totalny dołek zywieniowy dopadnie ? Iza ma racje: trzeba czytac etykiety - w tym na lekach! Jula np. okropnie zle zareagowała jak wzielam p/goraczkowy lek (przy ropniu piersi) zawierajacy laktoze.

Co do skory - rewelacyjne jest najtansze mydelko babmino, kapiel w kisielu oraz rumianek - ja do pol roku kapalam Jule (i wczesniej Misie) w rumianku (chociaz slyszalam ze rumianek moze potegowac uczulenie) :-) Oilatum soft tez chwalilam tylko cena nas odstraszyla ;-)
Powodzenia i wytrwalosci ci zycze :-)

Dziubasku alez emocje ... ciekawe czy faktycznie bedzie dziewczynka:-D

Iza przywiez znad morza troche piasku, muszelek i ... duzo fajnych fotek:laugh2:

J@goda nie znam sie, ale jak po prostu powiesz ze nie chcesz byc moderatorem to co ci moga na to poradzic?
 
Do góry